Alternatif Site Adreslerimiz:

Gardrop İçi Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Belki gün içerisinde defalarca kullandığımız gardroplar giysilerimizi, akseusarlarımızı düzenli bir şekilde tutmamıza ve onlara kolaylıkla erişmemize yardımcı olan, görevi büyük bir mobilya modelidir. Yatak odalarında kullanıma uygun olan gardroplar, ihtiyaçlar doğrultusunda farklı farklı tasarımlara ve işlevselliklere sahip birçok model ile karşımıza çıkmaktadır. Gardrop modelleri arasından seçim yaparken, gardrobun yatak odamıza uygun olup olmadığı bizim için en önemli olandır. Çünkü dar bir yatak odasında, büyük bir gardrop seçmek herhalde yapılacak en büyük yanlışlardan biri. Yatak odanızda gardroba yer vereceğiniz alanın büyüklüğünü iyi hesaplamalı; ihtiyaçlar neticesinde de kendinize en uygun gördüğünüz gardrop modelini seçmelisiniz. Sürgü, katlanır, açılır kapaklı gardrop modelleri arasından sürgü ve katlanır kapaklı bir gardrop modeli küçük yatak odaları için uygundur. Belirttiğimiz gibi yapmanız gereken yatak odanızın büyüklüğüne ve ihtiyaçlarına cevap veren bir gardrop modeli seçmek.

gardrop içi modelleri

Sadece gardrop alırken işlevsellik yeter mi? Bence hayır, tasarım itibarıyla da size kulak veren bir ürün olmalı. Tam tersi düşünenlerde olabilir ama görselliğe önem veriyorsanız, tasarımı kesinlikle bir köşeye atmamalısınız. Klasik veya modern dizanylı gardrop modelleri arasından yatak odanız ile uyumlu ve zevklerinize hitap eden bir tasarım seçmelisiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Herşey tamam. Gardrop modeliniz yatak odanız ile uyumlu. Asıl konumuz olan gardrop içi modellerine geldik şimdi. Giysilerimize yer verdiğimiz gardroplar, kimi zaman aksesuarlarımızı ve ufak eşyalarımızı da bir arada tutmak için kullanılabilir. Bu nedenle gardrop içi modelleri arasından eşyalarınızı derli toplu bir arada tutabilecek bir tasarım seçmelisiniz. Belki elbiselerinizi de ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillendirecek bir gardrop içi olmalı. Örneğin: Acil yetişmeniz gereken bir toplantı var. Günlük kıyafetleriniz ile karışmış olan iş kıyafetleriniz arasından karar kılarken kafanız karışacaktır. Günlük ve iş için hazırladığınız kıyafetleri ayrı ayrı konumlandırmak, böyle durumlarda çok kullanışlı bir hal alır. Örnek alabileceğimiz gardrop içi modelleri...

gardrop içi modelleri

gardrop içi

dolap içi modelleri

gardrop içi dizaynı

gardrop içi

gardrop içi modelleri

gardrop içi modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Gardrop İçi Modelleri