Alternatif Site Adreslerimiz:

Duvar Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Odalarınızda ki dekorasyon düzenini sağladınız. Ama size hala birşeyler yetersiz geliyor. Duvarlarınıza baktığınızda hissettiğiniz boşluk, sizi rahatsız edebilir. Duvarlarınızı çeşitli dekoratif unsurlar ile doldurabilir ve böylece duvarlarınıza zenginlik katabilirsiniz.

Duvar dekorasyonu için kullanabileceğiniz alternatifler oldukça fazla. Yapmanız gereken doğru ürünü seçip, kullanmak. Bunun için zevklerinize öncelik vererek; ev dekorasyonunda hakim olan tarzı da göz ardı etmeden duvar dekorasyonu çalışmalarını yürütmelisiniz.

duvar dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Size klasik gelebilir ama tablo kullanımı, duvarlarınıza ve odalarınıza ayrı bir şıklık katacaktır. Çerçeveli ya da parçalı bir tablo kullanabilirsiniz. 3 parçalı veya 5 parçalı olan tablolar, modern tarzda tasarlanan odalara oldukça uyumlu. Duvarlarınızda sergileyeceğiniz bu tabloları ekstra olarak aydınlatarak da hoş bir görünüm elde etmek mümkün. Hafif seviyede bir ışık sistemi, tablolarınız için ideal aydınlatma olacaktır.

Tabloların yanı sıra duvar dekorasyonu için kullanacağınız bir diğer aksesuar ise aynalar... Odaya derinlik katan ayna, küçük alanlar için de adeta bir kurtarıcı. Dekoratif ayna modellerine göz atabilir, duvarlarınıza bu dekoratif aynalar ile şıklık katabilirsiniz. Parçalı, geometrik şekillerde sunumu yapılan aynalar dikkatimi çeken tasarımlar arasında bulunmakta. 

bebek odası duvar dekorasyonu

Duvar dekorasyonu için başta söylemek istediğim ama atladığım klasik ve kolay bir uygulama daha mevcut. Duvar kağıtlarından bahsediyorum. Şık ve yaratıcı tasarımlar ile buluşan bu duvar kağıtları, kısa yoldan duvarlarını dekore etmek isteyen bireyler için çok kullanışlı.

Daha bitmedi! Duvar dekorasyonu için kullanabileceğiniz birçok alternatif bulunmakta. Örneğin:  Aile fotoğraflarınızı, duvarlarınızda sergileyebilirsiniz. Siyah beyaz formatta, duvarınızın bir bölümünü ayırarak sunduğunuz bu fotoğraflar hem manevi hem de dekoratif yönü ile büyük etki uyandıracaktır.

salon duvar dekorasyonu

Şu sıralar çok rastladığım duvar dekorasyonu örneklerinden de bilgi vermek istiyorum. Duvar stickerları evinizin her odasında kullanılabilir. Klasik tarzda ki evlerin yanı sıra modern tarzda olan evlerde daha çok görülmekte. Bir manzarayı, unsuru veya bir kişiyi simgeleyen duvar stickerları ile duvarlarınızı dekore etmek mümkün. Bu uygulama oldukça da kolay. Salon, yatak odası, çocuk odası veya mutfak... Aklınıza gelen her odada kullanabilisiniz.

Duvarlarınız hala size boş geliyorsa, dekoratif raf modellerine bakmaya ne dersiniz? Bu raf modelleri ile büyük odalarda kullanışlı alanlar elde ederek hem de görselliği sağlayacaksınız. Küçük odalar için boğucu bir etki yaratacağından kullanışlı olmayabilir.

Son olarak duvar dekorasyonu için bir örnek daha verelim sizlere. Çok rastlamadığınız bu uygulama, desenlerle duvarları süslemek ile elde ediliyor. Boya yaparken kullandığınız rulolara yerleştirilen bu desenler, duvarlarda nadir rastlanılan yaratıcı uygulamanın örneklerini ortaya çıkartmakta.

duvar dekorasyonu

duvar dekorasyonu

duvar dekorasyonu süsleme

salon duvar dekorasyonu


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Duvar Dekorasyonu