Alternatif Site Adreslerimiz:

Dekoratif Mumlar

Sponsorlu Bağlantılar

 

Dekorasyonda kullanılan her parçanın bir anlam ve önemi vardır. Kullandığımız bu parçaların veya aksesuarların kimisi manevi değeri olan bir ürünken, kimisi ise o alanı görsel olarak daha hoş göstermek için  kullanılan ürünlerdir. Bugün ele alacağımız dekoratif mumlar ise yatak odasında, oturma odasında kullanıma uygun çok hoş bir aksesuardır ve evimizin vazgeçilmezidir. Oturma odasında dekoratif ve görsel amaçlı kullanabileceğiniz bu mum modelleri, yatak odasında romantik anlar için de ideal bir üründür. Şöyle eski dönemlere baktığımızda, mumların sadece elektrik kesildiğinde kullanıldığını görebiliriz ama artık mum modelleri başlı başına bir dekoratif unsur özelliği taşımaktadır. Birbirinden şık tasarımları ile  renkli, kokulu, simli dekoratif mumlar günümüzün en sık tercih edilen aksesuarlarındandır.

dekoratif mumlar

Dekoratif mumlar özel günlerde, doğum günlerinde, partilerde, yıl başlarında kullanılabilir. Yemek masanızda hem bir aksesuar niteliğinde de kullanılabilir hem de o akşamı daha özel hissetmek istiyorsanız, romantik bir yemek içinde kullanılabilir. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış bir durum.

Sponsorlu Bağlantılar

Özel tasarlanmış ürünler satın alabileceğiniz gibi kendinizde bir dekoratif mum modeli tasarlayabilirsiniz. Eğer zor beğenen biriyseniz hiç korkmayın! Çünkü, bu mum modelleri birçok firma tarafından çeşit çeşit tasarlanmakta ve satışa sunulmaktadır. Şimdi, dilerseniz hem örnek hem de fikir alabiceğiniz mum modellerine göz atalım.

dekoratif mum modelleri

dekoratif mumlar

dekoratif mum

mum modelleri

dekoratif mum tasarımları

Ne kadar şık mum modelleri olsada doğal görünümden vazgeçemeyenler için, bir ağaç parçası şeklinde tasarlanan bu mum modeli çok ideal. Yatağınızda uzanırken başucunuzda yanan bu mum, size huzur verecektir.

dekoratif mumlar

dekorasyon mum modelleri

dekoratif mum

Dekoratif mum modelleri arasında, sadece süs amaçlı olarak kullanileceğiniz ilginç ve sevimli tasarımlarda bulabilirsiniz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Dekoratif Mumlar