Alternatif Site Adreslerimiz:

Kış Bahçesi Modelleri ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yaz aylarını geride bıraktık. Hava yavaş yavaş soğumaya başladı bile. Yazın sürdüğünüz bahçe keyfini doya doya, kışın da sürmek ister misiniz? Hem de kar yağarken, o manzarayı seyrederek bir kahve yudumlamak... Düşüncesi bile çok keyifli durmakta. Eğer sizin de canınız çektiyse ve bir bahçeniz varsa, onu kışa hazırlayabilirsiniz. Bunu nasıl mı yapacaksınız? Belki bilmeyenler olabilir ama kış bahçesi diye bir şey var. Bahçenizin bir bölümünün üstü ve yanları kapatılarak, bahçeniz kışa hazırlanabilir. Bu kapatma işlemi cam ile yapıldığından dolayı, dışarı rahat bir şekilde izlemek için hiçbir engeliniz de bulunmamakta. 

kış bahçesi fiyatları

Kış bahçesi modelleri, adından da anlaşıldığı gibi bahçelerde kış aylarına uygun alanlar sunmaktadır. Her mevsim kullanılabilir ama soğuk işlemediğinden dolayı kışın kullanıma idealdir. Yalnız her bahçe yapısına göre uygun olmayabilir. Eğer böyle bir sistem yaptırmayı düşünüyorsanız, bu işleri yürüten bir firma ile görüşebilir, daha detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Her alanda olduğu gibi kış bahçesi modelleri içinde en çok merak edilenlerden biri fiyattır, herhalde. Kış bahçesi modellerinin fiyatları uygulanacak alanın büyüklüğüne, kullanılacak olan malzemenin kalitesine, istenilen özelliklere değişkenlik gösterebilir. Örneğin: dilerseniz hem ısı yalıtımı yaptırabilir, hem de bu kış bahçesinde ses yalıtımı da yaptırabilirsiniz. Bu tamamen sizin istek ve arzularınıza göre değişmekte. Aynı şekilde fiyat da bu orantıda değişkenlik göstermektedir. En doğru bilgi için, bahçenizin resmini ya da bahçenizi bir firma yetkilisine gösterebilir, istediğiniz ölçülerde kış bahçesi modeli için fiyat bilgisi alabilirsiniz.

modern kış bahçesi modelleri

kış bahçesi

Kış bahçesi diyoruz ama bu bahçeler sadece soğuk aylarda mı kullanılabilir? Tabii ki hem kışın, hem de farklı hava koşullarında kullanılabilir. Yazın bile kullanabilirsiniz. Çatısı ve etrafı açılan modeller, her mevsim kullanıma uygundur. Ayrıca bazı modeller güneşi engelleyen özelliği ile de tercih edilmektedir.

kış bahçeleri modelleri

kış bahçesi modelleri

kış bahçesi modelleri

Kış bahçesi modelleri arasından birini, siz de bahçenize yaptırdınız diye düşünelim. Peki buranın dekorasyonu nasıl olmalı? Eğer bahçe mobilyalarınız varsa, kış bahçesi için ayırdığınız bölüme bu mobilyalarınızı konumlandırabilirsiniz. Eğer yoksa bahçe mobilyası takımı alarak, bu mobilyaları hem kışın hem de yazın kullanabilirsiniz. Unutmamanız gereken tek nokta, size huzur veren bir alan oluşturmak olmalı. Dilerseniz bir kitaplık bile koyabilirsiniz, bu kapalı bahçenize. 

modern kış bahçesi modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Kış Bahçesi Modelleri ve Fiyatları