Alternatif Site Adreslerimiz:

2013 Ev Dekorasyonu Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yeni yıla girmemize çok fazla birşey kalmadı. Evlerimizi 2013 ev dekorasyonu modellerine göre dekore ederek, trendler arasında yer alan bir ev görünüme sahip olabiliriz. Bilindiği gibi modern evler, uzun süredir revaçta ve ilgi odağı olmakta. Dikkat ederseniz biz de çoğunlukla, modern dekorasyon örnekleri sunmaktayız. Ama artık eskiye doğru bir dönüş var diyebiliriz. Osmanlı figürlerinin hakim olduğu mobilyalar git gide yaygınlaşıyor ve trend olma yolunda ilerliyor. Belki de Osmanlı dönemi filmleri ve dizilerinin son dönemde yaygınlaşmasına bağlı olarak bu Osmanlı mobilyaları da ilgi odağı olmakta. Osmanlı figürlerinin işlendiği mobilyaların yanı sıra, 2013 ev dekorasyonu modelleri arasında avangard ve klasik çizgide tasarlanan mobilyalar da sıkça görülecek. 

2013 ev dekorasyonu modelleri

Klasik tarz, bir yatak odası takımı görüyoruz. Metal ve ahşap işlemelerinin yanı sıra, gösterişli tasarımı ile beğeninizi kazanacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

klasik yemek odası modelleri

Klasik mobilyaların şıklık yakalayamacağı düşüncesinde misiniz hala? Modern yemek odalarının yanı sıra klasik yemek odaları da, şu sıralar tercih edilmekte.

klasik yatak odası modelleri

klasik avangard oturma odası modelleri

Avangard oturma odası takımları, evlerde yerini almaya başladı ve almaya devam da ediyor. Bayanlar bu takımlara hayran kalmakta, beylere duyurulur.

avangard yemek odası modelleri

2013 klasik ev dekorasyonu modelleri

avangard ev dekorasyonu

Avangard, klasik, Osmandlı dönemi çizgilerin yaygınlaşması ya da moda olması sizin zevklerinizin önüne geçmemeli. Modaya ayak uyduracağım diye, rahat edemediğiniz ve size ait olmadığını düşündüğünüz bir evde oturmak zorunda kalabilirsiniz. Böyle bir hata yapmamak için lütfen kendi beğenilerinizi göz ardı etmeyin.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon 2013 Ev Dekorasyonu Modelleri