Alternatif Site Adreslerimiz:

Kız Çocuk Odaları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Erkek çocuk odalarına göre bir başkadır, kız çocuk odaları. Daha özenli, daha düzenli ve daha sevimlidir, bence. Eğer bir kız çocuğa sahipseniz, onun odasını nasıl dekore edebileceğinizi düşünüyorsunuzdur. Belki alışılagelmiş bir renk olabilir ama kız çocukları pembeden vazgeçemiyor. Kız çocuk odasında hakim olan rengi pembe olarak düşünebilirsiniz. Tabii ki ufak prensesin fikirlerini atlamayın. Belki o tercihini sarı, mor ya da farklı bir tondan yana kullanacak. Ama şöyle diyebilirim ki pembe, hem kız çocuklarının hem de genç kızların vazgeçemediği bir tondur. Yaratıcılıkta kattığından bu tonu kız çocuk odaları için kullanmaktan korkmayın.

pembe kız çocuk odaları

Çocuk odalarında güvenliği, renklerden önce düşünmelisiniz tabii ki. En basiti, aydınlatma sistemlerini tavana yakın bulundurmaya özen gösterin. Çocuğunuzun ulaşabileceği bir yerde olması, tehlikeli olabilir. Ayrıca aydınlatmada daha süslü bir tasarım oluşturmak için kullanılan bez veya bu tür maddelerin yanıcı olmamasına dikkat edin. Avizenin etrafını çevreleyen bu bez, ampülün çok ısınması ya da bir kıvılcım neticesinde kötü sonuçlara neden olabilir. Buna çok dikkat etmelisiniz. Çok ısınmayan ve çok güçlü aydınlatmaları kullanmamaya çocuk odalarında daha özen göstermelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ufak bir uyarı yaptıktan sonra, dilerseniz şimdi derlediğimiz birbirinden güzel kız çocuk odaları modellerine geçelim.

kız çocuk odaları

farklı kız çocuk odaları

Çocuk odasının içinde ayrı bir ev daha... Farklı tasarımı ile kız çocuğunuzun ilgisini çekebillir.

kız çocuk odası modelleri

Kız çocuk odaları illa pembe mi olması gerekiyor? Tabii ki hayır. En çok tercih edilen pembe ama bunun yanı sıra farklı tonlar da çocuk odalarında kullanılabilir. Hangi rengin odada hakim olması gerektiğine bırakın, çocuğunuz karar versin.

kız çocuk odaları resimleri

kız çocuk odaları modelleri

Hem bir oyun odası hem de bir kız çocuk odası.. Daha ne olsun dimi? 

kız odaları

kız çocuklara odalar

Eğer iki kız çocuğunuz varsa ve kullanışlı bir oda arıyorsanız, bu sizin için en ideali olmalı. Farklı tasarımı ile sık rastlamadığınız örnekler arasında.

prenses kız çocuk odaları

kız çocuk odaları dekorasyonu

İşte, benim en çok beğendiğim model. Yatak kısmı biraz kullanışsız duruyor ama tasarım itibariyle çok güzel. Ev formatında tasarlanan bu kız çocuk odasını siz de çok beğeneceksiniz.

kız çocuk odaları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Kız Çocuk Odaları