Alternatif Site Adreslerimiz:

Beyaz Salon

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evlerde beyazın kullanımı bir başkadır. Tabii bu beyaz birde, salonunuzda hakim olacaksa eğer...

Uzun süredir hakim olan modern dekorasyon, çoğu kişinin hayalindeki evi oluşturmakta. Kısa yoldan modern bir görünüm elde etmek isteyen kişiler beyazın saf ve berrak görüntüsünden yararlanarak, beyaz salon dekorasyonu ile bu modernliği evlerine taşıyor. Bu modernliği evlerine taşırken tabii ki sadece beyaz değil; mobilyaların, aksesuarların modern kesimli çizglerinden de faydalanıyor. Ama genel anlamda bakarsak, önümüze çıkan modern evlerin çoğu beyaz kullanarak, bu modernliği pekiştirmiş. Biz demiyoruz ki, modernlik sadece beyaz salon ile elde ediliyor. Sadece karşımıza sürekli gelen örnekler yerine konuşuyoruz.

beyaz salon

Sponsorlu Bağlantılar

Beyaz salon dekorasyonu, belirttiğimiz gibi kolay bir şekilde yeni çizgilerin hüküm sürdüğü bir salon dekorasyonuna imza atmanıza olanak kılmakta. Ayrıca beyaz kullanarak, minimalist bir düzene de sahip olabilirsiniz. ( Yazılarımızın çoğunda, minimalist kelimesini kullanıyoruz. Peki bu minimalist ne demek? Minimalizm, bir akımdır. Ev dekorasyonunda sadelik ve doğallığı temsil eder. )

beyaz modern ev

Beyaz rengi evinizin tasarım çizgisini ayarlarken, sahip olduğu özelliği ile de kurtarıcınız olabilir. Nasıl mı? Örneğin: Salonunuz  küçükse eğer, beyaz kullanarak daha geniş izlenimler yaratan bir salona sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra, ışığı az alan salonlar içinde beyaz kullanımı önemlidir. Çünkü aydınlık bir ortam, ışığı az alan alanlarda beyaz ile mümkün olmakta. Bu bilgiler, atlanmayacak kadar önemli.

Salonun tamamında hakim olan beyaz, bir süre sonra sıkılmanıza sebebiyet verebilir. Bazılarımız bembeyaz bir salonunun, bir hastane edasında olacağını da öne sürmekte. Bakış açısına göre değişen bir durum. Ama siz de eğer böyle düşünüyorsanız, evinizde kullanacağınız aksesuarlarınızı renkli tutabilirsiniz. Böylece sadece beyaz ile değil, kullanıcağınız aksesuarlarda ki renkler ile ön plana çıkartabilirsiniz, salonunuzu. En iyisi biz örneklere bakalım. Beyaz salon dekorasyonu ile bir hastane mi, yoksa muhteşem bir  görsellik sunan modern bir ev mi dekore edeceğiz.

beyaz salon dekorasyonu

beyaz oturma odası

beyaz ferah salon

Beyaz bir ferah evi, yeşil tonları ile de güçlendirdiğiniz zaman çok daha huzur veren bir salona sahip olabilirsiniz. Bu örnek, ne demek istediğimizi anlatıyor olmalı. Ayrıca minimalist bir dekor düzeni görüyoruz.

beyaz klasik salon dekorasyonu

Tabuları yıkan bir beyaz salon dekorasyonu... Neden böyle dediğimi düşünebilirsiniz. Beyaz, modern evlerde ne kadar kullanılırsa kullanılsın klasik formda tasarlanan evlerde de çok hoş duruyor, gördüğümüz gibi.

beyaz modern salon

beyaz oturma grupları

 Tamamen beyaz salon yerine, oturma gruplarınızda beyaza yer verebilirsiniz. Bu şekilde de beyazın özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

beyaz salon


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Beyaz Salon