Alternatif Site Adreslerimiz:

Beyaz Yatak Odası Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bir odanın dekorunu değiştirmeye karar verdiğimizde ilk başta aklımıza gelenlerden biri, o odanın hangi renge bürünmesi olacaktır. Bu renk kullanımı ve renk tercihleri en önemlilerinden biri olduğundan, bu seçim biraz bizleri korkutur. Nedeni de belli aslında, yanlış tercihlerin sonu aklınızda hiç olmayan bir odanın ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu korku, tüm odalar için geçerlidir ama yatak odası için bir başkadır. Buranın, bizi daha özel hissetirmesini isteriz. Sevdiğimiz herşeyi, yatak odamızda kullanılırız. Kimimiz renkli bir sunum yapmak isterken, kimimiz ise daha sade ve sakin bir sunum yapmak ister. Tam anlamıyla tercih meselesi olan bu durum, bazılarımızı  beyaz yatak odası dekorasyonuna imza atmaya itmiştir. Bu tabir belki yanlış olacak, çünkü yine bu bir tercih ve beğeni meselesidir.

beyaz yatak odası dekorasyonu

Beyaz yatak odası dekorasyonu, bazılarımız tarafından pek haz edilmeyen bir durumdur. Beyaz bir yatak odasının soğuk ve çok sıradan olduğu düşüncesi kaplar bu kişileri. Aslında bana soracak olursanız, bende tamamen bembeyaz bir odanın soğuk ve itici geldiği düşüncesindeyim. Yalnız burda, işte aksesuar kullanımının önemi ortaya çıkıyor. Beyaz bir yatak odası takımı ile birlikte sunacağınız, canlı renkli aksesuarlar ile yatak odanızı zenginleştirebilir, çok hoş bir yatak odasına sahip olabilirsiniz. Beyaz neredeyse tüm renkler ile rahat uyum sağladığından dolayı, aksesuarlarınızda ki renklere karar verirken, kendi zevkleriniz ile hareket etmek, aradığınız bir beyaz yatak odası dekorasyonunu elde etmenize olanak kılacaktır. Böylece uzun yıllar seveceğiniz ve vazgeçemeyeceğiniz bir odanın kapılarını açmış olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

modern beyaz yatak odası dekorasyonu

Deminde belirttiğim gibi, beyaz bir yatak odası ile renkli aksesuarlar çok hoş kombin oluşturabilir. Örnekte gördüğümüz gibi kırmızı tonlarında ki aksesuarlar, beyaz yatak odanıza çok yakışacak.

beyaz yatak odası takımları

Beyaz yatak odası düşüncesi, illa sizde tamamen beyaz bir odanın hayalini oluşturmasın. Sadece beyaz bir yatak odası takımı alabilir, duvar renklerinizi ve duvar kağıtlarınızı farklı tonlarda seçebilirsiniz. Bu, aynı şekilde odanızda yer vereceğiniz dekoratif eşyalar içinde geçerli.

beyaz yatak odaları

beyaz yatak odası modelleri

Ne kadar modernlik bana daha cezbedici gelse de, şu yukarıdaki örneklerden vazgeçemiyorum. Benim gibi düşünen bayanlar oldukça fazladır herhalde.

beyaz yatak odaları

sade yatak odaları

beyaz yatak odaları takımları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Beyaz Yatak Odası Dekorasyonu