Alternatif Site Adreslerimiz:

Renkli Koltuklar

Sponsorlu Bağlantılar

 

Renklerin olmadığı bir hayat oldukça anlamsız olurdu. Bir parçamız haline gelen renkler, bizim en kolay ifade şeklimiz. Her alanda büyük bir öneme sahip olan renkler, dekorasyonda koltuk takımlarına uğramadan geçmemiş. Tek renk koltuk takımlarının yanında bu renkli koltuklar her daim baharın, yazın, güneşin, çiçeklerin renkli dünyasını evlerimize taşıyor. Farklı desenlerde, birbiri ile uyum içerisinde bulunan renkli koltuklar canlı ve daha pozitif hisler uyandıran alanlar elde etmemize yardımcı oluyor.

Renkli bir koltuk modeli için, var olan koltuklarınızın kumaşlarını değiştirebiliriz ya da renkli bir koltuk örtüsü alarak bu koltuklarınızın üzerine örtebiliriz. Eğer eskileri değiştirmeyi düşünüyorsanız, tasarım itibari ile renkler  ile bütünleşen bir koltuk modeli de satın alabilirsiniz. Bütçeniz var ise bu en uygunudur.

renkli koltuklar

Sponsorlu Bağlantılar

 renkli köşe takımları

rengarenk koltuklar

Yukarıda gördüğümüz iki resimde yer alan renkli koltuklar, Linea Italia firmasının tasarımları arasında bulunuyor. Oturma odalarınıza, bu renkli köşe takımı yeni bir soluk getirecek.

renkli koltuk modelleri

Artık bir takım halinde sunulan koltuklar demode olma yolunda ilerliyor. Farklı renklerin bir araya gelerek, bir ahenk içinde dans ettiği ürünler moda olacak gibi. Bu estetik tasarıma sahip koltuk, görmeye alışık olmadığımız bir çizgiye sahip.

turkuaz koltuk

Rengarenk olmasada yukarıda ki koltuk, renkli koltuklar arasında bulunmalı. Turkuaz tonlarında, benzersiz tasarımı ile hem modern hem de klasik bir tarza sahipmiş izlenimi yaratıyor.

renkli koltuk

çiçek figürlü koltuklar

Yine Linea Itealia firmasına ait çiçek desenli bir koltuk modeli. Bu firmanın adını çok duyacağız gibi.

renkli klasik koltuklar

Renkli koltuklar adlı başlığı gördüğünüzde sanırım, çoğunuzun aklına modern koltuklar gelmiştir. Böyle düşünenler, bu resmi gördükten sonra yanıldıklarını anlamıştır. Klasik ve renkli koltuk takımı, modern bir evde kullanılmış. Koltuklar nedeniyle orta sehpa gözünüzden kaçmış olabilir. Bu dizaynı yapan kişinin oldukça farklı ve yaratıcı bir zevki olmalı.

renkli berjer modelleri

Salonunuzda renkli bir berjer de tercih edebilirsiniz. 

mavi modern koltuk takımları

Yine, zar zor rastlayacağımız koltuk grubu... Birbiri içine girmiş görünümde ki tasarım, mavi tonları ile oldukça hoş durmuş. Bu hoş görüntüyü ortaya bir çıkartan detay var, beyaz arka plan.

renkli klasik koltuklar

renkli koltuk modelleri

Bu koltuğu tasarlayan çok çılgın olmalı. "Neden?" diye soruyorsanız, farklı kumaşların tek bir koltukta birleştirildiğine dikkatlerinizi çekmek istiyorum.

renkli koltuk takımları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Renkli Koltuklar