Alternatif Site Adreslerimiz:

Manzara Duvar Kağıtları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Gezilecek, görülecek yerler... Hayran olunacak o kadar çok şehir, mekan vb. gibi alanlar var ki; bu yerleri gezip, görmek herhalde herkesin harcı değildir. Türkiye şartlarında düşünürsek, çok zor. İçimizi karartmaya gerek yok. Bu yerlere yerinde hayran olamasak bile, evimizin duvarlarında görebileceğimiz resimlerine hayran olmak yeterli olacaktır. Aynı hazzı alamasakda, manzara duvar kağıtları ile bu mekanları hayallerimizin içerisine sığdırabiliriz.

manzara duvar kağıtları

Manzara duvar kağıtları ile aklınızın alamayacağı kadar gerçekçi ve müthiş bir gösellik sunuyor. Bu gerçekçi ve müthiş görselliği, evinizin duvarlarında görebileceğiniz şekilde kaplatmak evinizi çok renklendirecektir. Çeşitli yapı marketlerde bulabileceğiniz bu manzara duvar kağıtları ile duvarlarınızı boydan boya kaplayabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile de bunu uygulamak daha da kolay. Ayrıca profesyonel destek alarak daha sağlıklı çözümler elde edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

manzara duvar kağıtları

Oturma odası, yatak odası, çocuk odası, banyo, mutfak gibi evimizin herhangi bir odasını manzara duvar kağıtları ile canlandırabiliriz. Birazdan örneklere bakacağız ama şimdiden aklınızda birşeylerin canlanmasını istiyorum. Banyo keyfi yaparken, bir uçurumun kenarında hissi veren duvar kağıdı... Düşüncesi bile çok heycan verici.

banyo duvar kağıtları

gizemli manzara duvar kağıdı

Salonunuzda gizemli bir hava... Puslu bir havanın çöktüğü, oldukça sıradışı bir orman duvar kağıdı salonunuzun en geniş duvarında boy gösterebilir. Misafirleriniz çok şaşıracaktır.

duvar kağıtları modelleri

Manzara eşliğinde bir sabah kahvaltısı, çoğu kişinin hayalidir. İş yoğunluğu, maddi durum gibi sebepler nedeniyle bu hayalinizi gerçekleştiremiyorsanız; bu manzara duvar kağıdından bir an önce edinmelisiniz.

salon duvar kağıtları

yemek odası duvar kağıtları

Balıklar eşliğinde bir akşam yemeği çok keyifli olacaktır. Denizin dibinde hissi yaratan duvar kağıtları da çok sıradışı.

manzara duvar kağıdı modelleri

Biraz ürkütü ama bu manzaraya karşı kitap okumanın keyfi herahalde hiçbir yerde yoktur. Tabii böyle bir alanda, bir kayanın üzerinde kitap okumayı düşünmüyorsanız.

oturma odası duvar kağıtları

3d duvar kağıtları

En çok karşılaştığım örneklerden biri bu; oturma odasında, duvarlara kaplanan doğa ve ormanın ifade edildiği duvar kağıtları... Eviniz ile olan uyumu da sağlarsanız, eşsiz bir oturma odasına sahip olabilirsiniz. Doğal görünüm arayanlara hitap ediyor, sanıyorum.  Ayrıca büyük şehirlerdende manzaralar, salon ve yatak odalarında oldukça fazla kullanılıyor. Bunu da dikkate alabilirsiniz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Manzara Duvar Kağıtları