Alternatif Site Adreslerimiz:

Ev Dizayn

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evlerimizi hayal gücünün sınırlarını zorlayacak tasarımlarla uyum hale getirebiliriz. Son dönemlerde gelişen teknoloji ve dekoratif ürünlerinin artması bu farklı dekorasyon örneklerini ortaya çıkartmıştır. 

Ev dizayn ile ilgilenmek sanıldığı kadar kolay değildir. Bununla ilgili sayısız örnekler size gösterilse de siz yapacağınız ev dizaynını önceden canlandırmalısınız. Bu canlandırma ile evinizdeki eksiklikleri görebilecek, doğru sonuçlara ulaşmaya daha yakın hale geleceksiniz.

sade ev dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Ev dizaynını kategorize etmek gerekirse, karşımıza modern ve klasik tarzda seçenekler çıkmakta. Kimisi modern evlerden hoşlanırken, kimisi de klasik çizgilerin hakim olduğu bir ev dizaynına daha sıcak bakmakta. Tercih ve zevk meselesi olarak algılayabilirsiniz. Farklılıktan yana olanlar hem modern hem de klasik ev dizayn ürünlerini bir arada tutuyor. Bu da size ayrı bir örnek olabilir. Daha yakın hissettiğiniz bir tercih yapabilirsiniz.

İnternet ortamında birbirinden farklı ev dizayn örnekleri ile karşılabiliriz. Birazdan internetten derlediğim ev dizayn ile ilgili resimlere bakarak, daha iyi sonuçlar elde edebilmek için inceleme yapın. Böylece evinizde canlandırmaya gitmeden önce, farklı seçeneklerin olduğundan haberdar olacaksınız. Bu da sizi doğru sonuçlara ulaştırmak için kısmende olsa yetecektir.

ev dizayn

Yeşil tonunun verdiği ferah histen faydalanın. Oturma gruplarınızda, mobilyalarınızda, aksesuarlarınızda, halı ve perdelerde pastel tonlarında ki yeşile yer verebilirsiniz. Sizi zinde tutacak ve rahatlatacak bir oturma odası dizaynına sahip olun.

salon dizayn

Farklı renkleri bir araya getirebilirsiniz. Tabii birbirleri arasında ki uyuma dikkat etmek şartıyla. Renkler arasında ki geçişi tutturamazsanız, yanlış bir ev dizayn görünümünün ortaya çıkmasına neden olabilirisiniz. Renkleri iyi tanımalı, ona göre bir seçim yapmalısınız.

ev dizayn resimleri

Aksesuarların çeşitliliğinden faydalanın. Yalnız daha sakin ve sade bir alan oluşturmak için kalabalıktan uzak durmalısınız. Evinizi boğacak kadar, aksesuar bulundurmamak daha doğru olacaktır. 

mutfak dizayn

Ev dizaynı her oda için geçerlidir. Oturma odasına ne kadar önem veriyorsanız, mutfağınızada o kadar önem vermelisiniz. Örnekte görüldüğü gibi kırmızı ve beyazın hakim oldu��u bir mutfak aradığınız bir model olabilir mi?

turuncu mutfak dolapları

Ufak bir mutfak için tasarlanan, mutfak dizayn örneği görüyorsunuz. Mutfak dolapları turuncu ile kaplanmış. Yine hoş bir görünüm elde edimiş. İsterseniz, daha sık kullanılan renklere yönebilirsiniz.

mutfak dizayn

Ev dizaynında ayrı bir öneme sahip olan mutfaklarla devam ediyoruz. Açık mutfak modelleri de yine ev sahiplerinin beğendiği ve aradığı tasarımlar arasında bulunuyor. Daha önce ki konularımızda açık mutfak, amerikan mutfak modelleri ile ilgili detayları vermiştik.

bebek odası dekorasyonu

Sadece yatak odası, mutfak, oturma odası, banyo değil; bebek odalarıda artık ev dizaynına ayak uyduruyor. Bebekleri rahatsız etmeyecek, güvenilir bir oda oluşturmak şartıyla tabii ki.

modern banyo dekorasyonu

turuncu genç odası


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Ev Dizayn