Alternatif Site Adreslerimiz:

Oyun Odası Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Diğer odalara verdiğimiz önemin biraz daha fazlasını oyun odası dekorasyonuna göstermeliyiz. Bu önemin nedeni belli, çocuklar... Ufak şeylerden etkilendikleri için ve bünyeleri daha zayıf olduğundan dolayı oyun odalarında daha dikkatli olmalıyz. Kaliteli malzemelerden; güvenlik standartlarına uygun mobilyalar, eşyalar, aksesuarlar, oyuncaklar seçmeliyiz. Kendinizi ve çocuğunuzu garantiye almak için kendini kanıtlamış firmalara yönelmek en doğrusu olacaktır.

Çocuğumuz için en iyi oyun odasını tasarlamayı ve bu tasarımdan sonra çocuğumuzu mutlu görmeyi hepimiz isteriz. Farklı renkler kullanılabilecek bu oyun odası dekorasyonunda ilk olarak duvar renkleri ve duvar kağıtları seçiminden işe başlayabiliriz. Küçük yaşlarda bir çocuğunuz varsa daha sade renk tonları tercih etmek, hem dinlendirici hem de sakinleştirici bir özellik taşıdığından daha uygun olacaktır. Genellikle çocuk odalarında daha renkli ve daha canlı renkler kullanılmakta. Çocuğunuzun zevkini ve onun sağlığını göze alarak, en uygun tonu bulabilirsiniz. Yine de sadece çocuğunuzun istekleri doğrultusunda hareket etmeyin.

oyun odası dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Çoçuklarımıza evde oyun oynayabilecekleri bir alan yaratmak işin en zor kısmıdır, herhalde. Çocuklar oynamayı sever. Bu nedenle evde onun için tasarlayacağınız bir oyun bölümü, onun daha zevkli dakikalar geçirmesini sağlayacaktır. Çocuk odalarında bu oyun alanını oluşturabilirsiniz. Odanın bir çeyreğini oyun alanı olarak ayırabilirsiniz. Renkli oyuncaklar ile süsleyeceğiniz bölüm, odanın en rahat köşesi olmalı. Ayrıca yer kazanmak için bu oyun odası dekorasyonunda, uyumlu raflar kullanabilirsiniz. Bu raflar hem yer kazandıracağı gibi oyuncakları sergilemek içinde mükemmel bir alan oluşturacak.

oyun odası dekorasyonu

Evinizde oyun odası dekorasyonu için ayrı bir oda ayıracak kadar alan yoksa, genellikle çocuk odaları bu görevi üstlenir. Deminde belirtmiştik zaten, odanın bir bölümünü bu oyun odası yerine düşünebiliriz. Genel olarak çocuk odası için seçeceğimiz mobilyalar ile de oyun odası dekorasyonunu tamamlarız. Şöyle izah etmek istiyorum. Çocuklara özel tasarlanmış ürünleri seçmek doğru bir tercih olacaktır. Arabalı yataklar, çizgi film kahramanları ile süslenen perdeler, çocuk odasına uygun halılar oyun odası dekorasyonu tasarlamak için elinizin altında bulunabilir. 

oyun odası

çocuk oyun odası

Sanki bir oyun parkındasınız. Bu örnek oyun odası dekorasyonu, çocuğunuza hiç bitmeyen bir keyif sunuyor. Siz de evinizin bir odasını böyle bir dizayn için ayırabilirsiniz. Çocuğunuz çok mutlu olacaktır, emin olun. Yalnız biraz tehlikeli duruyor. Küçük çocuklara uygun değil.

çocuk odası dekorasyonu

oyun odaları dekorasyonu

Duvar kağıdı olarak, bir masaldaymış hissi yaratan modeller seçilebilir. Bu örnekte görüldüğü gibi tüm odanın havasını değiştirmiş.

çocuk odaları

renkli çocuk odaları

çocuklar için oyun odaları

eğlenceli çocuk odaları

çocuk odası halıları

 


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Oyun Odası Dekorasyonu