Alternatif Site Adreslerimiz:

Dinlenme Koltuğu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bugün çok yoruldunuz mu? Ufak bir kestirme yaparak ya da bir kaç dakika uzanarak bu yorgunluğunuzu atmak istersiniz herhalde. Birde bunun için özel tasarlanmış bir koltuk üzerinde bu yorgunluğu atmak, tadından yenmez sanıyorum. Bugün çok şık ve bu sıralar daha fazla kullanılmaya başlayan dinlenme koltuklarından  bahsedeceğiz. Gösterişe önem verenler için bu dinlenme koltukları çok ideal.  Gösterişten bahsetmişken nokta atışı vurmak istiyenlerimiz, avangard tarzda josephine dinlenme koltuklarına göz atmalı. Sadece klasik tarzda değil, modern ve estetik dinlenme koltuğu modelleri ile de bu keyfi yaşayabilirsiniz. Çevrenizdekilerin seçimlerine önem veriyorsanız, klasik dinlenme koltuğu modellerinin bu ara daha fazla kullanıldığını bilmelisiniz. Belki bu seçim yaparken sizi etkileyecek bir unsur olabilir.

Zamanınız varsa farklı tarz, model ve renklerde topladığım dinlenme koltuğu örneklerine göz atalım. Satın alacağınız ya da almaya karar vereceğiniz dinlenme koltukları hakkında fikirler edinebilirsiniz.

avangard dinlenme koltuğu

Sponsorlu Bağlantılar

Klasik sevenlerin hemen dikkatini çekmiştir, bu dinlenme koltuğu. Demin bahsettiğimiz josephine dinlenme koltuklarına bir örnek model... Bu tarzda, farklı dizaynlarda birçok model karşınıza çıkabilir. Rağbet gören ürünlerden...

dinlenme koltuğu

dinlenme koltukları

Aramızda daha sade sevenlerimiz de vardır. Bu ürün de tam onlara göre. Bej renginde, ahşap ayaklı ve konforlu bir dinlenme koltuğu.

deri siyah dinlenme koltuğu

Deri ve kumaşın bir arada kullanıldığı, klasik, zebra desenli bir dinlenme koltuğu evinizin bir köşesinde yer alabilir.

modern dinlenme koltuğu

Havuz başında, bahçenizde, balkonunuzda, evinizde, ofisinzde... Yani aklınıza gelebilecek her yerde kullanıma uygun bir model görüyorsunuz. Dinlenme koltukları arasında kendini gösteren modern bir model.

mor modern dinlenme koltuğu

mor dinlenme koltukları

Mor ve modern dinlenme koltukları her eve lazım. 

deri dinlenme koltuğu

Gösterişli kumaşların kullanıldığı bir ürün yerine tamamen deri ile kaplanmış asil bir dinlenme koltuğu...


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Dinlenme Koltuğu