Alternatif Site Adreslerimiz:

Dresuar Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Geçmiş yıllarda pek çok evde karşımıza çıkardı, dresuar modelleri. Bir süre ortalıkta gözükmesede son zamanlarda kullanımında bir artış görüyoruz. Eski popülerliğini kazanacak mı, bilmiyorum ama pek çok evde görücekmişiz gibi duruyor. 

Dresuar modellerinin evde kullanım amacını belki bilmiyorsunuzdur. Bu, kullanım amacından bahsedelim biraz. Öncelikle dresuar modelleri nerede kullanılır? Bu mobilyalar genellikle oturma odası, yatak odası, hol, antre gibi alanlarda bulundurulabilir. Ama en çok yatak odası ve oturma odasında görebiliriz. Eski yıllara baktığımızda yemek odası takımlarının bir parçası olarak satılmaktaydı. Şimdi tek başına satın alarak, dekoratif bir sunum hazırlayabilirsiniz. Modern veya klasik olarak tabir edebileceğimiz çizgilerde tasarlanan bir dresuar modeli seçebilir, bunu en şık aksesuarlarınız ile zenginleştirebilirsiniz. Ayrıca bir vazo içerisine yerleştirebileceğiniz çiçekler ile de dresuarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Bana sorarsanız bu ürün, klasik evlere daha uyumlu... Tabii ki modern bir görünüm kazanmış bir tasarımda tercih edebilirsiniz ya da modern salonunuzda bir köşe ayırabilir, bu köşeye klasik dresuar modelini yerleştirebilirsiniz. Bu fikirler çoğaltılabilir. Hayal gücüne kalmış, biraz.

Dresuarlar hangi malzemelerden üretilmekte? Bu sorumuza da cevap verdikten sonra örneklere geçeriz. Dresuar modelleri çoğunlukla ahşap olmak ile birlikte, metal, cam, ferforje gibi malzemelerden üretilmekte. Ahşap bir dresuar üzerinde metal desenli modeller de görülebilir. Tasarımcısının yaratıcılığına kalmış. Fazla uzatmadan sizi dresuar modelleri ile baş başa bırakıyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

dresuar modelleri

Dresuar modeli, bir ayna ile takım halinde satın alınabilir. Eğer aynasız bir dresuar aldıysanız, bunu başka bir ayna ile tamamlayabilir ya da ayna yerine bir tablo koyabilirsiniz. İki şekilde de şıklık sağlayacaksınız. Odalarda geniş bir izlenim oluşmasını sağlayan aynalar, dresuar üzerinde de bu görevi kesinlike en iyi şekilde yerine getirecek.

ahşap dresuar modelleri

Ufak, daha çok dekoratif amaçlı kullanılan, ahşap bir dresuar modeli görüyorsunuz. Üzerinde kullanılan bir kaç aksesuar ile tamamlanmış.

modern dresuar modelleri

Sadece klasik değil, modern tasarımların da var olduğunu belirttik. Bu da modern dresuar modellerine bir örnek...

klasik dresuar modelleri

beyaz dresuar modelleri

mor dresuar

siyah dresuar modeli

beyaz sade dresuar

şık dresuar modelleri

modern dresuar

Çok farklı bir dresuar modeli, belki en alışık olduğunuz modern bir tasarımdır.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Dresuar Modelleri