Alternatif Site Adreslerimiz:

Sade Ev

Sponsorlu Bağlantılar

 

Sade ev dekorasyonu bence artık bir tarz değil, çoğu kişinin ihtiyaç olarak gördüğü bir uygulama. Bu sade evlerin ihtiyaç kıvamına gelmesini şöyle izah edebilirim. Kalabalık şehirlerde stres ve yorgunluk bireylerde daha fazla gözükmekte. Trafik çilesi, kalabalık sokaklar ve iş hayatı bu stresin ve yorgunluğun temel sebeplerini oluşturmakta. Bunun sade evler ile ne alakası var diyebilirsiniz. Sade ev dekorasyonu, daha kalabalık ve her alanı doldurulmuş bir eve göre daha dinlendirici. Ayrıca güne zinde başlamanıza yardımcıdır. Hem sade evler, rahat hareket etmenize olanak kılarken hem de gözünüzü de yormayacaktır. 

Siz de sade bir ev tutkunu iseniz daha sakin, minimal formlarda hazırlanan bir eve sahip olmak isteyebilirsiniz. Derleyip bir araya getirdiğim sade ev resimlerine bakarak çeşitli fikirler edinebilir, bu fikirleri evinizin farklı köşelerinde uygulayabilirsiniz.

sade ev

Sponsorlu Bağlantılar

Fazla eşyalarınzdan, mobilyalardan, aksesuarlardan kurtularak işe başlayın. Bu örnekte ve diğer örneklerde görebileceğiniz açık tonlarda ki duvar renklerini ve duvar kağıtlarını tercih edin. Böylece daha geniş ve ferah, zaman geçireceğiniz mekanlar elde edebilirsiniz.

sade ev dekorasyonu

Ahşabın doğallığından yararlanın. Salonunuzda, yatak odanızda yer verebileceğiniz ahşap tonları doğal görünümler oluşturacaktır. Bu örnekte yer alan televizyon ünitesi gibi değil de daha ufak çaplı ürünler seçebilirsiniz.

sade banyo dekorasyonu

Sade ev dekorasyonu, evinizin her alanına etki edebilir. Bu etki edeceği alanlardan biri, banyolar... Yukarıda yer alan resme bakarak bile dinlenip, rahatlayacağınızı hissetmişsinizdir.

Banyonuzu çok iyi tanıyorsanız, ona uygun ufak banyo dolapları seçebilirsiniz. Ayrıca duvar renklerinde pastel tonlarında bir yeşil, çok doğru bir tercih olacaktır. Duvarlarda yeşil, banyo dolaplarında beyaz ; mükemel bir uyumun kapılarını açacak. 

minimalist ev dekorasyonu

Evinizin farklı alanlarında sadelik söz konusu olabilir. Demin bunu belirtmiştik. Beyaz ve sade mutfak dolapları, beyaz bir yemek masası ve yerlere döşenen laminant parkenin eşsiz uyumuna tanık oluyorsunuz.

sade ev

ferah ev dekorasyonu

sade ev resimleri

Tamamen beyaz bir ev size sadelik sağlamaz, renklerin canlılığından faydalanarak da aradığınız sadeliğe kavuşabilirsiniz. Yukarıda yer alan iki örnek, cümlemizi kanıtlıyor. Ufak aksesuar seçimi ve bu ufak aksesuarlarda kullanılan canlı renkler ile elde edebileceğiniz bir sadelik görüyorsunuz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Sade Ev