Alternatif Site Adreslerimiz:

Kitap Okuma Koltuğu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Hiç şaşırmadım doğrusu. Biz devamlı araştırma yapıyoruz ve en aranan ürünleri, modelleri, ev dekorasyon fikirlerini sizlere en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz. Bu sefer, kitap okuma koltukları ile ilgili bir yazı yazmayı planlıyordum. Bu koltukların aranıp aranmadığına baktım ve oldukça düşük bir sonuç ile karşılaştım. Yazımın başında şaşırmamın sebebi buydu. Genellikle kitap okuma alışkanlığımızın olmadığından dolayı buna bağlıyorum. Belki de bununla ilgisi yoktur, herkes bir kitap kurdudur. Sadece bu kitap okuma koltukları ile ilgili bilgiye sahip değillerdir. Kendimi kandırmaya gerek yok diye düşünüyorum, şuan. Şimdi asıl meseleye geçelim. Kitap okuma koltukları arasında hem sıradan hem de çok ilginç modeller mevcut. Hem kitaplık hem de bir kitap okuma koltuğu... Kulağa hoş geliyor değil mi? Birazdan bu okuma koltuklarına geçeceğiz. Bir kaç şey daha söylemek istiyorum, örneklere geçmeden önce.  Sadece bu koltuklara ait, özel aydınlatma sistemleri mevcut. Bazı koltuk modellerinde karşılaşabiliriz.

 kitap okuma koltukları

Biri modern okuma koltuğu mu dedi?  Hem modern, hem kullanışlı hem de bir o kadar fonksiyonel... Size konforu sunacak bu oturma koltuğu, aydınlatma sistemi ile istediğiniz zaman çok rahat bir şekilde kitap okumanıza yardımcı oluyor. Alt kısmında bulunan ufak alan ise, çeşitli kitaplarınıza ve dergilerinize yer veriyor. 

Sponsorlu Bağlantılar

sallanan kitap okuma koltuğu

Sallanan sandalye şeklinde ki kitap okuma koltuğu, dikkatinizin dağılmasına yol açabilir. Farklı ve şık aydınlatması ile ilginizi çekmiştir.

okuma koltuğu

Bir akrebi andıran, bir model. Çok şık diyemiyorum ama çok ilginç diyebilirim. Yine bu üründe de, özel aydınlatma sistemi mevcut.

ilginç okuma koltuğu

Biraz daha rahat olmak istiyorsanız, size geniş oturma alanı sunan ergonomik oturma koltuğunu beğenmiş olabilirsiniz. Rengi ile de çok canlı ve çok farklı...

okuma koltukları

Daha önce ki yazılarımızda bu örnek yer almıştı. Konuyla ilgisi olduğundan bir kez daha yayınlıyorum. Estetik görünümü ile evlerde, ofislerde, çalışma alanlarında... Her yerde kullanılır.

kitap okumalık koltuk

Kitap veya dergi okurken, etrafınızda olan bitenler sizin dikkatinizi mi dağıtıyor? Bu kitap okuma koltuğu, etrafında ki hareketlilikten rahatsız olanlara çok uygun. Hem sallanan yapısı ile de konforlu...

kitap okuma koltukları

okuma koltuğu modelleri

Yukarıda ki örnek, çok rahat değil gibi ama görünümü bence çok modern. Kitaplarınıza, yer verebileceğiniz bir çok bölümü mevcut.

okuma koltuk

Uzanarak kitap okumanın keyfi de çok iyidir. Ben kitap okurken, belirli bir süre sonra rahat edemiyorum ve uzanıyorum. Bana göre olan bu okuma koltuğu, benim gibi çabuk yorulanlar için en uygunu.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Kitap Okuma Koltuğu