Alternatif Site Adreslerimiz:

İlginç Dekorasyon

Sponsorlu Bağlantılar

 

Kimi zaman evimizde, ofisimizde farklı birşeyler ararız. Bu aradığımız farklılıkları çoğu zaman dekorasyonun çeşitliliğinden faydalanarak bulabiliriz. Bu sonuca ilginç dekorasyon modellerinin, farklılık arayışımıza cevap vermesi ile varıyoruz.

Birbirinden ilginç tasarımlar hem dekoratif anlamda şıklık katarken hem de herkesin evinde, ofisinde göremeyeceğiniz farklılıklar yaratıyor. Aynı zamanda sadece ilginç olarak görmeyin, bu dekorasyon ürünleri çokta kullanışlı. Tanıtacağımız ilginç dekorasyon ürünlerini incelerken, özelliklerini de fark ediceğinizi umuyorum. Bunları incelerken çok keyif alacaksınız, söylemedi demeyin.

ilginç kitap okuma koltuğu

Sponsorlu Bağlantılar

İş yerinizde, ofisinizde, evinizde... Yani aklınıza gelebilecek her yerde bu şık ve kullanışlı kitap okuma koltuğuna yer verebilirsiniz. Hem dikkat çeken bir ürün, hem de farklılık arayanları simgeleyen çok şık bir tasarım.

ilginç akvaryum modelleri

Ben balıkların bölye ufak bir akvaryum modelinde yaşamasına karşıyım. Balıklarını düşünmezsek, çok beğeneceğim bir lavabo. Evinize ilk defa gelenler, banyonuzda kullanacağınız bu ilginç dekorasyon ürününü görünce şaşkınlıklarını gizleyemeyeceklerdir, emin olun.

ilginç aydınlatma

Avize modellerinin bir çok farklı tasarımı ile karşılaşmamız mümkün. Ama ne kadar farklılaşırsa farklılaşsın, sanki hepsi birbirini andırıyor. Bu nedenle bu ilginç dekorasyon örneğini size sunuyorum. Halatların birbirine düğüm atılması ile tasarlanan, heycan verici bir avize.

ilginç dekorasyon

Bahçenizde, balkonunuzda kullanıma uygun bir dinlenme koltuğu. Neden bahçe ve balkonda yer verildiğini merak etmişsinizdir. Güneş enerjisinden faydalanan bu ilginç ürün telefonunuzu, bilgisayarınızı şarj etmenize yarıyor. Ayrıca geceleri aydınlatma özelliği ile de hem tasaraffur sağlıyor hemde akşamların keyfini çıkartabiliyorsunuz.

ilginç bardak

Herhangi bir özelliği olmayan, sadece eğlenceli bir tasarım. Kahve, çay içtiğinizde çoğu zaman bardaklarınızdan akan içeceğiniz sizi rahatsız ediyordur. Bu bardak ile rahatsızlıktan çok keyif alacaksınız. Hatta şu hoş görünüme kavuşmak için, bardağınızdan isteyerek içeceğinizi taşıracaksınız.

ilginç kırlent

Çok tatlı ve sevimli bir kırlent modeli görüyorsunuz. Evinizde bir iki tane bu modelinden bulundurabilirsiniz.

ilginç dekorasyon

Duvar stickerları, duvar dekorasyonuna önem verenlerimize çok uygun. Kız kulesi, Eyfel kulesi, çiçek figürleri ve bunun gibi duvar stickerları edinebilirsiniz. Yalnız bunlar biraz standart. Hayal gücünün sınırları zorladığı bir duvar stickerını kim istemez ki?  Elektrik anahtarının etrafına yapıştırabileceğiniz bu duvar stickerı, elektriği bir hamsterdan elde ediyormuşsunuz hissini yaratıyor.

fosforlu bahçe taşları

Ev dekorasyonu ne kadar önemliyse, bahçe dekorasyonu da bir o kadar önemlidir. Bahçesi olanlar bu fosforlu taşlardan satın alabilir. Yoldan geçenler bile  bahçenizi hayranlıkla inceleyecektir.

sallanan yatak

Artık pek kullanılmayan sallanan sandalyeler yerini sallanan yataklara bırakıyor. Oldukça keyifli gözüküyor, değil mi?

ilginç dekorasyon

Daha önce yer verdiğimiz bir ilginç dekorasyon örneği... Elektrik kablolalarının göz hoş gelmeyen görünümü, bu tarz bir uygulama ile ortadan kaldırabilirsiniz. Bir bakıma elektrik kablolarını kamuflaj etmiş oluyoruz.

ilginç dekorasyon

Merdiven altlarının ne kadar ölü bir alan olduğunu biliyorsunuzdur. Bu ölü alanları en iyi şekilde değerlendirerek, kullanıma uygun hale getirebiliriz. Bu örnekte, merdiven altı raylı raflar ile doldurulmuş. Gizli görünümü ile de tercih sebebi olan bu model, fazla eşyaları olan arkadaşlarımız için birebir.

ilginç ev dekorasyonu

Çocukluğumuzun eğlencesi kaydıraklar, evimizde yer alabilir. Çift katlı bir eviniz var ise alt kata inmek için bu kaydırağı kullanın. Çok eğlenceli gözüküyor, bence.

ilginç duvar dekorasyonu

Demin duvar stickerı ile ilgili bir örnek vermiştik. Michael Jackson hayranları böyle bir duvar stickerı alabilir. Ufak bir sehpa ile hoş bir kombin yapabilirsiniz.

bahçe dekorasyonu

Bahçenizde ufak bir süs havuzunuz var ise eski bir piyanoyu şık bir bahçe dekorasyon elamanına çevirin. Üzerlerini resimde gördüğünüz gibi çiçeklendirebilirsiniz.

ilginç bahçe dekorasyonu

Bahçeniz geniş ise, kullanılmayan bir model araba satın alabilirsiniz. Pembe renge boyatarak, her yerini çiçeklendirin.

ilginç dekorasyon

Böyle bir ilginç dekorasyonu, evinizde görmeniz mümkün değil. Zaten bir otel dekorasyonu. Size sadece bu otele gidip keyif sürmek kalıyor.

ilginç şenzlong

Hem evinizde hem de bahçenizde harika bir zevk!  Çokta şık duruyor.

ilginç mutfak dekorasyonu

Mutfağınızın sizi tropik bir adaya götürmesini ister misiniz?  Her an tatil keyfi yapmak kim istemez, saçma bir soru oldu. Duvarlara, dolap kapaklarına ve zemine işlenen ada resimleri, tüm mutfağın atmosferini değiştiriyor.

ilginç yastık modelleri

Yüz üstü yatanlarımız bilir, yastığın altından kolumuzu geçirmek çok rahatlatıcı. Tek rahatsızlık, yastığın o anki aldığı şekilden kaynaklanmakta. Bu ilginç yastık, çok rahat bir şekilde kolumuzu yastığın altından geçirmemizi sağlıyor ve yastığın o rahatsızlığını ortadan kaldırıyor.

ilginç bardak

Suyu ne kadar içerseniz, deniz o kadar çekiliyor. Çok ilginç olan bu ürün, bardağın dolu veya boş olmasına göre dış görünümünü değiştiriyor, adeta.

ilginç saksı

Evinizde yapabileceğiniz, çok sevimli bir saksı modeli... Ufak bir tenekeyi, ahşap mandallar ile sararak bu görünüme sahip bir saksı modeli balkonunuzda bulunabilir.

ilginç dekorasyon

Film seyrederken cips yemenin zevki çok fazladır. Bu zevki ayrıca hazırladığımız soslar ile katlamak isteriz. Ayrı ayrı servis tabakları yerine, cips ve sosları bir arada servis yapabileceğimiz bir ürün.

ilginç dekorasyon

Yine çok sevimli bir ilginç dekorasyon ürünü görüyoruz. Sallama çayımızı içerken, bu adamcık sizin yerinize sallanan ipi tutuyor.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon İlginç Dekorasyon