Alternatif Site Adreslerimiz:

Salon Perde Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Salon, neredeyse tüm bireylerin en fazla zaman geçirdiği ve tüm bireyler için en önemli odalardandır. Ayrıca da en büyüğüdür. Salonu döşemek oldukça zorlu ve pahalı bir iştir. Çünkü koltuk takımı, masa takımı, halı, aksesuar, perde derken salonu döşemede temel taşları yerine oturtmuş oluyoruz. 

Bugün salon perde modelleri ile ilgili örnekler sunucaz ve çeşitli ayrıntılara değineceğiz. Yaz ve kış aylarında sürekli kullandığımız perdeler, salon dekorasyonunu renklendiren faktörlerdendir. Bu nedenle birçok farklı türde salon perde modelleri ile karşılaşabiliriz. Şuan tül perdelerin pabucunu dama atan stor perdeler, oldukça rağbet görmekte. Stor perde modellleri, hem kullanışlığı hem de şıklığı ile tercihler arasına giriyor. "Ben tül perdelerden vazgeçemem." Diyorsanız, tül perdeler arasında yer bulan daha renkli ve desenli dekoratif şıklık kazandıracak modellerin bulunduğunu söylemek isterim. 

Hazır salon perde modelleri, sizin tercihiniz ve beğeniniz olmayabilir. Böyle bir durumda, kendi zevkinize hitap eden bir perde modeli diktirebilirsiniz. Diktirdiğiniz bu perdeyi bir takım gibi sunabilir; salon, yatak odası, oturma odasında kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

salon perde modelleri

Perde modelleri evlere, odalara ve pencerelere ayrı bir şıklık ve güzellik katmaktadır. Yalnız perdelerin sadece dekor için olmadığını aynı zamanda gerekli bir ihtiyaç olduğunu biliyorsunuzdur. Şıklığının yanında, odaların dışardan görünmesine de engel olmaktadır. Bu özelliği onu en önemli ev ihtiyaçlarından biri yapmakta.

Salon perde modelleri arasından seçim yaparken evin mobilyaları ve halısıyla olan uyumuna dikkat edin. Ayrıca çok kapalı renklerde seçeceğiniz bir perdenin salonu boğucağını unutmayın. Genelde krem rengi, gri ve mor tonları çok kullanılıyor. Bu renkler hem salonunuzu çok boğmayacak ve beyaz tül ile çok iyi bir uyum sağlayacaktır.

kırmızı perde modelleri

Beyaz renginin hakim olduğu modern bir salon dekorasyonuna, kırmızı bir salon perde modeli kullanabilirsiniz. Bu kullanacağımız perde, örnekte gördüğümüz gibi, sade ve detaysız bir perde olabilir.

şık perde modelleri

Çiçek figürü hayatımızın her alanında karşımıza çıkıyor. Bu çiçek figürlü ürünler, genellikle hanımların en çok beğendikleri arasında. Pastel renklerin kullanıldığı bu perde modeli, çiçek figürleri ile farklı bir konsepte bürünmüş.

modern salon perde modelleri

Daha şık, daha modern... Gri tonlarında, desenli bir perde modeli görüyorsunuz. Genel anlamda, salonunuzla en uyum içerisinde olabilecek bir perde.

salon perdeleri

Koyu renkler benim pek tercihim değil ama siz bu perdeyi beğenebilirsiniz. 

salon perde modelleri

Yine modern desenli, modern bir perde modeli salonda kullanılmış. 

desenli perde modelleri

Çiçek desenli bir perde modeli daha...

perde

Salonunuzda daha sade tonlar içinizi açabilir. Bu perde modelinde kullanılan rengi tercih edebilirsiniz.

mor perde modelleri

Berjerleriniz  veya oturma grubunuz ile uyumu sağlamak için kullanılan renklerden faydalanın. Aynı tonlara yakın renkleri, perde ve oturma gruplarınızda kullanın.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Salon Perde Modelleri