Alternatif Site Adreslerimiz:

Yatak Odası Örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Her bayanın, dekorunun çok güzel olmasını istediği bir yerden bahsedeceğiz bu yazımızda. Tabii ki de yatak odasından bahsediyorum. Bayanların hepsi,  yatak odasını en güzel şekilde döşemek, yerleştirmek ve en göz alıcı yatak örtüsünü, dolabını seçmek ister. Bu seçimleri yapmanız için tabii ki yatak odasının kapasitesi ve ve metrakaresi önemlidir. Genel anlamda, bayanların beğendiği ve seçtiği yatak odası örnekleri arasında kırmızı, beyaz ve krem renginin daha çok yer aldığını görebiliriz.

Yatak odanızın dekorasyonuna başlayacaksanız seçtiğiniz çift kişilik yatağın rahatlığından, bazanın başlığına kadar her şey önemlidir. İlk yapmanız gereken, hangi tonun ağırlıkta olmasını belirlemektir. Bu bir renk değil, bir çok renk de olabilir. Önemli bir yere sahip olan renk seçimi, yanlış tercihler ile yatak odanızı boğabilir ve olduğundan daha küçük görünmesine neden olabilir. Bu yüzden hayatımızda önemli bir yere sahip olan renkleri iyi belirlememiz gerekir. Yatak odanızda pastel tonlarına ağırlık verebilirsiniz. Ağır renkler yerine daha yumuşak ve sade renklere yönelmek doğru tercih olacaktır.

Size derlediğim yatak odası örnekleri arasında kullanılan duvar, mobilya, aksesuar, halı renklerini baz alabilirsiniz. Ayrıca bu yatak odası örnekleri ile hayal ettiğiniz bir yatak odası görünümü dekore edebilirsiniz. Keyifli incelemeler...

Sponsorlu Bağlantılar

 yatak odasi örnekleri

Yeterince sade ve ferah bir yatak odası örneği... Duvarlarda kullanılan kapiçino rengi, modern çizgilere sahip mobilyalar ve aksesuarlar odaya kazandırdığı hareketlilik ile odayı  şık bir görünüme kavuşturmuş. 

yatak odası resimleri

Daha modern bir yatak odası tercihiniz olabilir. Bu yatak odası örneğinde, doğallık elde edilmeye çalışılmış. Bu doğallığı kullanılan tablo, odada yer alan bitki ve açık tonlu ahşap mobilyalar ön plana çıkarmış diyebiliriz. Aynı seçimleri yapabilirsiniz.

yatak odası modelleri

Yeni trendlerden olan sticker kullanımı, bu yatak odası örneğinde hayal gücü ile birleşmiş. Sizde evinizin çeşitli alanlarında ve yatak odanızda sticker kullanabilirsiniz. Fazlalıklardan kurtularak, ekstra yorgunluğa neden olan dağınıklığı önleyebilirsiniz.

modern yatak odası

Dolu dolu kullanılan aksesuarlar, odayı modern bir görünüme kavuşturmuş. Beyaz mobilyalar, duvarlar; koyu zemin ile çok hoş bir birliktelik sağlamış.

yatak odası

Yatak odası örnekleri sadece bu resimler ile sınırlı değil.Aşağıda ki, hazırladığımız videoyu izleyebilirsiniz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Yatak Odası Örnekleri