Alternatif Site Adreslerimiz:

Fayans Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Genelde mutfak ve banyolarda, zeminlere uyguladığımız fayans modelleri bizim için şeklinden türüne kadar önemlidir. Öncelikle kalitesi, daha sonra rengi ve deseni farklı fayans modelleri arasında seçim yaparken ayırıcı farktörlerdendir. Banyonuzda veya mutfağınızda hakim olan fayans rengi belirlendikten sonra mobilya ve aksesuar renk seçimini yapabilirsiniz. Bir uyum sağlayarak , şık bir banyo ve mutfağa sahip olabiliriz.

Fayans modelleri arasında farklı  çeşitler bulunmaktadır. Bu çeşit arasında en çok tercih edilen mozaik görünümlü fayanstır. Hem modern hem de oldukça şıktır. Banyolarda en çok mavi ve mor detaylı , fayans modellerini öneriyorum. Çünkü banyonun rengi mavidir. Mor rengi ise tamamlayıcı ve cezbedici bir görünüm sunar.

Fayans çeşitleri arasında seçim yaparken eski modellerden çok, yeni modern ve renkli fayans modellerine yönelmemiz daha şık bir banyo ve mutfak yaratacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

fayans modelleri

Desenli ve yeni trend fayanslar arasında : aynalı, füme,gül, çift renk, beyaz, kareli, klasik, pembe, krem, lila, mozaik, papatyalı, parlak, taşlı, turuncu, şeritli, yeşil ve seramik fayans modellerine rastlayabilirsiniz. Bu modeller arasından uygun olanı seçmeniz yeterli olacaktır.

Eğer mutfağınıza bir fayans modeli düşünüyorsanız  yine mozaik, şeritli, desenli fayanslardan yana tercihinizi kullanabilirsiniz.Sıcak ve sevimli bir mutfak için kırmızı , turuncu gibi renklerin kullanıldığına dikkat edin. Çünkü en sıcak ortamlar, bu canlı renkler ile sağlanmakta.Hem pozitif enerji alabileceğiniz hem de göze daha hoş gelen bir mutfağa sahip olmak , böylece mümkün.

 mutfak fayans modelleri

Mutfağınızda kullandığınız asıl renk ile değil de yan renkler ile uyumu, fayans modeliniz ile yakalayın.Resimdeki gibi çok hoş bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

mutfak fayansları

Koyu renkleri kullanmak , herkes için kolay değil. Cesaret edip kullanabilecekseniz , mutfak dolaplarınızı resimde gördüğünüz gibi açık tonlarda tercih edin.

banyo fayans modelleri

fayans modelleri

Koyu bir zemin, koyu bir duvar ile kırmızı mutfak modeli çok hoş uyum sağlamış.Ufak bir alanda kullanılan mozaik fayans modeli ise bu güzelliği detaylara sığdırmış.

mozaik banyo fayans

Git gide seyrekleşen siyah detaylar , farklı bir fayans modeli arayanlar için ideal.

fayans modelleri

Bu banyo gibi şık bir alana sahip olmak isteyebilirsiniz. Böyle bir banyo için, turkuaz renklerde fayans modeli seçerek işe başlayın.

desenli fayans modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Fayans Modelleri