Alternatif Site Adreslerimiz:

2012 Halı Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Halı bizim için en önemli ev ihtiyaçlarındandır. Genelde Avrupa'da , evlerde pek tercih edilmez.Fakat biz Türk bayanları halıyı oldukça gerekli görürüz ve halı seçimlerini de bir hayli önemseriz. Eğer ufak çocukları olan bir bayansanız, eminiz ki rengine türüne dikkat eder ve çabuk pislenip pislenmediğine dikkat edersiniz. Ufak çocuğunuz ve pek fazla da gelen gideniniz yoksa daha çok açık renkleri tercih edersiniz. Halının hangi odaya alındığının da önemi var elbette. Çocuk veya genç odasına düşünülüyorsa renkli ve desenli halı seçilmesi taraftarıyım. Ama salona veya misafir odasına düşünülüyorsa daha çok yumuşak, uyumlu renkler tercih edilmeli. Bence bej rengi ,krem rengi tonları (desenli de olabilir) salonda oldukça şık durmaktadır. Diğer mobilyalalarla da uyum sağladığı sürece tabii...

modern halı modelleri

Halıların; yün halı, naylon halı, polyester halı, polipropilen halı, olefin halı ve akrilik halı diye türleri vardır. Halı seçerken de sadece halının güzelliğine kapılmamalıyız. Halı seçerken ürünün kaliteli olup olmadığına bakmamız gerekir. Ucuz bir ürün, çabuk deformasyona uğrar, hatta içlerinde biriktirdiği gözle görülmeyen canlılar nedeniyle sağlığınızı da riske sokar. Bu nedenle sağlığınızı da düşünerek kaliteli ürünler arasından tercihinizi yapın. Birkaç kaliteli ürün markası verecek olursak Saray, Padişah, Merinos ve Dinarsu bunların başında gelir. 2012 halı modelleri size oldukça modern ve geniş bir yelpaze sunar. Böylece ,halı almadan önce 2012 halı modellerine bakmanızda fayda var deriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bugün sizlere birbirinden güzel , çeşitli odalarda yer verebileceğiniz 2012 halı modelleri örneklerini sunucam.Bu yeni sezon , 2012 halı modelleri arasından beğenileriniz olabilir diye düşünüyorum.

2012 halı modelleri

çiçek desenli halı

Çiçek figürlü halılar , bayanlar tarafından tercih edilen ve beğenilen modeller arasında bulunuyor.Yukarıda gördüğünüz halı modeli, beyaz bir zemine işlenen kırmızı , gri , siyah tonlarında ki çiçek figürleri ile hareketlenmiş.

2012 halı modeleri

Bej rengi ve yuvarlak desenli bu halı modeline salonunuzda yer verebilirsiniz.

çiçek figürlü halı

Renkli çiçekler ile süslenen , şık bir model daha...

halı modelleri

kırmızı halı modelleri

Kırmızı , her alanda olduğu gibi burdada büyüleyici bir görünüm sunmakta.Yukarıda ki iki farklı halı modelinde , kırmızı kullanılmış.

modern halı modelleri

şık halı modelleri

Modern desenler ile süslenen , oturma odanızda kullanıma uygun bir halı modeli.

2012 halı modelleri

halı resimleri

bej halı modelleri

siyah modern halı

halı modelleri 2012


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon 2012 Halı Modelleri