Alternatif Site Adreslerimiz:

Oda Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evinizi yenilemek istiyor olabilirsiniz ya da yeni bir eve taşınabilirsiniz.İki şekilde de en doğru dekorasyon tercihlerini , evinizin her alanında görmek istersiniz.Bir oda dekorasyonuna başlamadan önce hangi odanın kime ait olduğunu belirleyin.Çoğunlukla evin salonu önceden bellidir.Bu nedenle ilk başta salondan başlayabilirsiniz.Daha sonra yatak odanız , çocuk odaları üzerinde dekorasyon çalışmalarını yürütebilirsiniz.Profesyonel bir destek alacağınız gibi , kendi başınıza da oda dekorasyonunuzu yapabilirsiniz.

"Başkaları neyi beğeniyor ? Bu sene ne hangi mobilyalar moda ?" gibi soruları bir kenara bırakın.Çünkü , devamlı değişiklik yapamayacaksanız riske girmeyin.Uzun yıllar bu evde vakit geçirecek olan sizsiniz , bunu unutmayın.Kendi zevkinizi kesinlikle göz ardı etmeyin.Bu ufak öğütümüzün ardından , evinizde klasik veya modern hangi rüzgarların eseceğine karar verin.Salonda klasiğe , yatak odanızda ise modern mobilyalara yer verebilirsiniz.Tamamen kendi seçiminize kalmış.Yalnız bir uyum arıyorsanız , bütün odaların birbiri ile olan bağını unutmayın.

oda dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Mobilya seçimi , bir oda dekorasyonu içinde en önemli kararlardandır.Çünkü evinizi tanımayarak yapacağınız seçimler  : geniş evlerde istediğiniz gibi hareket etmenizi engelleyen alanların oluşmasına  , dar alanlarda ise kötü bir alan kullanımına yol açabilir.İçinizi karartmak istemem.Doğru tercihler ile dar evlerde geniş kullanım alanlarına sahip olmakta mümkün.

Yeni mobilyalar arasında rahatlık ve konforu evinize taşıyan , fonksiyonlu ürünler bulmak artık çok kolay.Elinizi nereye atarsanız , bu fonksiyonlu ürünlere rastlayabilirsiniz.Büyük mobilya firmaları tarafından daha çok özen verilen bu özellikler, daha küçük mobilya firmaları tarafından da dikkate alınmakta.Yani anlıyacağınız , bu yeni mobilyalar oldukça kullanışlı.Bir kaç örnek vererek bu fonksiyonlardan bahsetmek istiyorum.İstediğiniz zaman farklı parçalara bölünen çalışma masası , hem dağınıklığı önleyebilir hem de size farklı kullanım bölümleri sunabilir.Dilediğiniz zaman uzatabileceğiniz bir koltuk grubu , kalabalık ziyaretlerde kurtarıcınız olabilir.Bunlar sadece aklıma gelenler, emin olun çok daha iyi özelliklere sahip ürünler bulabilirsiniz.

çocuk odası dekorasyonu

Eviniz fazla ışık almıyorsa , koyu renklere sahip ürünler yerine daha açık renklere sahip ürünler seçmek sizin için daha uygun olur.Duvar renklerini de daha açık tonlarda düşünebilirsiniz.

Lafı fazla uzatmadan , sizler için bir araya getirdiğim oda dekorasyonu örneklerine göz atalım.Bu örnekleri inceleyerek  evinizde düşünebileceğiniz renklere , mobilyalara , aksesuarlara karar verebilirsiniz.

mutfak dekorasyonu

Modern bir mutfak dekorasyonu görüyorsunuz.Geniş mutfaklara sahip olan bireyler bu tarz bir tasarım düşünebilir.

oda dekorasyonu

Oda dekorasyonu denildiğinde aksesuarlarıda düşünmelisiniz.Bu resimde elektrik kablosu , bir agaç dalı şeklinde yansıtılmış.Ufak detaylar ile çok hoş bir görünüm elde edilmiş.

salon oda dekorasyonu

Oda dekorasyonunun en önemli kısımlarından olan salon dekorasyonunda , farklı kombinler yapılarak şık tasarımlara imza atılabilir.

oda dekorasyonu

oturma odası dekorasyonu

ev dekorasyonu

dekorasyon

yatak odası dekorasyonu

modern yatak odası

Modern bir oda dekorasyonu örneği görüyorsunuz.

yatak odası resimleri

modern çocuk odası

çocuk oda dekorasyonu

Klasik bir çocuk odası yerine , daha eğlenceli vakitler geçirilecek bir oda dekorasyonu.

çocuk odası

oda dekorasyonu


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Oda Dekorasyonu