Alternatif Site Adreslerimiz:

İlginç Askı Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Duvarlarınzda yer vericeğiniz askı modelleri ile dağınıklığa yol açan fazla eşyalarınızı veya elbiselerinizi , daha düzenli bir şekilde tutabilirsiniz.Bu askı modellerine evinizde , iş yerinde ve ofisinizde görmek mümkün.

Bugün size , birbirinden ilginç ve tasarım harikası askı modellerini tanıtmak istiyorum.Aynı şeyleri görmekten sıkılan arkadaşlarımız olabilir.Onlar için hem zevkli bir inceleme olacak , hem de belki aradıkları ürünü burada görebilecekler.

ilginç askı modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

İlk askı modelimiz , bir mouse imlecini andırıyor.Hatta bir mouse imleci diyebiliriz.Düşük çözünürlükte tasarlanmış hissi yaratan bu askı modeline mutfağınızda , banyonuzda yer verebilirsiniz.Havlunuzu , alışveriş poşetlerinizi bu parmağa asın.

askı modelleri

askı modelleri

İlginç bir ışık anahtarı tasarımı... Oldukça işlevsel bir ürün.Eve geldinizde  bu anahtara asacağınız çanta ve aksesuarlarınız ile odanızın ışıklarını yakabilirsiniz.

ataç askı modelleri

Ataç şeklinde askı modelleri ile geçmişe gidebilirsiniz.Okul hayatınızda bu ataçları görmekten sıkıldıysanız , tercih etmemenizi öneririm.

ilginç askılar

Çekiç şeklinde bir askı modeli tasarımına  herhalde , çoğu kişi evinde yer vermek istemez.Bu askı modeli  , ufak ofisler için çok eğlenceli ve yaratıcı bir ürün olabilir.

askı modelleri

Ufak eşyalarınızı , çabuk kaybedeceğiniz aksesuarlarınızı bu askı modeline yerleştirin.İhtiyacınız olduğunda veya dışarı çıktığınızda telefon,anahtar,gözlük vb. eşyalarınızı aramaya gerek yok.

askı modelleri

Estetik ve modern bir görünüm sunan bu askı modeli , akan bir boyayı andırmakta.Rengi, çok hoşumuza gitti.

askı modelleri

 

 

askı tasarımları

ilginç askılar

askı modelleri

askı

askı modelleri

askı

sevimli askı modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon İlginç Askı Modelleri