Alternatif Site Adreslerimiz:

Şark Köşesi Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Geleneksel bir ortamın havasını hissetmek isteyenler , evlerinde şark köşesi modellerine yer verebilir.Günümüzde şark köşesi , artık eski değerini yitirmiş gibi gözüküyor.Daha eskilere baktığımızda , bir çok evde şark köşesi modellerine yer verildiğini görebiliriz.Şimdi ise , sadece geniş bir eve sahip olan ev sahipleri , evlerinin belirli bir köşesini bu geleneksel dekor için ayırtmakta.

Devamlı yenilenen dekorasyon içerisinde , modern tasarımlar günümüzün vazgeçilmezi olduğunu biliyorsunuzdur.Şık ve estetik bir görünüm , bu modern tasarımlar ile muhteşem bir şekilde ifade edilmekte.Şark köşesi modellerinede sıçrayan bu modernlik , batı ve doğunun bir sentezi edasında... Hem heybetli bir duruş hem de modern bir çizgi , bu yeni şark köşesi modelleri ile evlerimize konuk oluyor.

şark köşesi modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bahsettiğimiz modern şark köşesi modelleri , ufak değişimler ile elde edilebilir.Öncellikle , minder seçiminden başlayabilirsiniz.Dekoratif , modern bir minder seçimi hoş bir görünüm elde etmenize olanak tanayacak.Minder seçimini yaptıktan sonra yine yeni,modern bir halı ve orta sehpa seçimi ile devam edebiliriz.

modern şark köşesi

Sadelik sevenler , bunu duyunca daha çok sevinecek.Şark köşelerinde yapılan yanlışlardan biri , kalabalık eşya seçimi ile ilgili...Daha hoş ve kullanışlı bir görünüm için , fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.

Eviniz geniş alanlara sahip değil ise , şark köşesi modelini tercih etmemizi öneririm.Çünkü dar alanlarda şark köşesi , kullanışlı ve hoş bir görünüm elde etmemenize neden olabilir.

Evinizde herhangi bir odayı şark odası yapabileceğiniz gibi , herhangi bir köşeyide şark köşesi olarak kullanabilirsiniz.

şark köşesi

 

modern şark köşesişark köşesi modelleri

şark köşesi

şark köşesi


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Şark Köşesi Modelleri