Alternatif Site Adreslerimiz:

Ters Saat İle Zamanı Geri Sarın

Sponsorlu Bağlantılar

 

Dilerseniz bir hediye , dilerseniz ise evinizde farlı bir aksesuar .... İlginç ev aksesuarları arasında yerini alabilecek ters saat modeli , zamanı geri sarıyor.Peki, bunu nasıl yapıyor ? Rakamlar ters olarak yerleştirilmiş.Ayrıca akrep ve yelkovan , ters yöne akmakta.Ters saat modelinin ilginç yönü , işte burası.

Akan giden zamana ne kadar kafa tutuyor gibi gözüksede , henüz ortada kanıtlanmış birşey yokta tabii ki.Zamanı geriye saran var mı , orası meçhul .

Hızlı akan zamanı durdurmak yerine onu geri sarmak isterseniz , ters saat ile bunu espirili bir şekilde başarabilirsiniz.Alışılmış , sıradan saatlerin yerine; bu ters saat modelleri  : salonunuzda , odanızda,mutfağınızda veya ofisinizde yer edinebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

ters saat

Benjamin Button filmini izleyenleriniz , terse akan bu saati kesinlikle biliyordur.Filmin etkisinde kalanlar için de, çok hoş bir hatıra diyebiliriz.

Bu ürünü nereden alabilirsiniz? İlginç ürünler satan ve günlük fırsat ürünler yayınlayan ; online satış  sitelerinden ulaşabilirsiniz.Ortalama fiyatı 20 ile 30 TL arasında değişmekte.

ters saat


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Ters Saat İle Zamanı Geri Sarın