Alternatif Site Adreslerimiz:

Pop Art Kumaş Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Pop art , yani baskılı kumaşlar bu sene evlerde en çok  tercih edilen ürünlerden.Koltuklarda , sandalye ve kırlentlerde tercih edilen pop art kumaşlar ; evlere modern bir görünüm katıyor.Ev dekorasyonunda , klasik ve sade kumaşlardan sıkılanlar için tasarlanmış pop art kumaş modelleri , birbirinden şık tasarımlar ile karşınıza geliyor.Bayanların ilgisi altında olan bu  kumaş modelleri , yaratıcılık ve şık arayanlara hitap etmekte.

Seneleri eskittiğiniz : oturma grupları ve sandalyelerinizi , bu yeni kumaş modası rüzgarı ile yenileyin.Yenilenen kumaşlarınız ile evinizin atmosferinin değişiceğinden emin olabilirsiniz.

pop art kumas

Sponsorlu Bağlantılar

Pop art kumaş modellerinde , en çok beğenilen ve kullanılan tasarımlar arasında : siyah ve beyazın hakim olduğu , Marlyn Monroe figürlü ürünler mevcut.Siz de bu akımın içine katılabilir , en çok kullanılan tasarımlardan edinebilirsiniz.Tabii diğer modelleri unutmamak gerekir.Renk ve desenin ahenkli buluşmasına , pop art kumaş ile ulaşın.

pop art kumaş

Pop art kumaş modelleri nerede ve nasıl kullanılabilir ? Öncelikle belirtmek isterim ki bu kumaş modelleri : oturma gruplarında , koltuk takımlarında , berjerlerde , sandalye ve sandalye başlıklarında , kırlentlerde , perdelerde ve masa aksesuarlarında kullanılabilir.Modern ve doğru bir görünüm elde etmek için , oturma gruplarının sadece belirli bir bölümünde kullanmanızı öneririm.Yani tüm koltuğu bu kumaş ile kaplatmamalısınız , sadece biri ve bir bölümü yeterli olacaktır.Vereceğim örneklerdende  pop art kumaş modellerine göz atabilir , fikirler edinebilirsiniz.

pop art kumaş modelleri

pop art kumaşlar

pop art

pop art kumaş modelleri

2012 pop art

pop art

 


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Pop Art Kumaş Modelleri