Alternatif Site Adreslerimiz:

En Güzel Çocuk Odaları

Sponsorlu Bağlantılar

 

En güzel çocuk odaları modellerini bir araya getiriyoruz.Kız ve erkeklere özel bu çocuk odaları , sevimli ve eğlenceli bir alan sunuyor.Pembe , mavi , yeşil , beyaz ve turuncu ... Yani en canlı renkler ile bütünleşen çocuk odaları , beğeninize sunulmakta.Duvar renkleri , duvar kağıtları , halılar , avize ve mobilyalar ; çocukların beğeneceği türden...

Evinizde ki odalardan  hangisini çocuk odasına ayırıcağınıza karar verdiyseniz  ; mobilya , aksesuar için karar vermeye başlayabilirsiniz.Alışverişe çıkmadan önce en güzel çocuk odalarına göz atalım.

en güzel çocuk odaları

Sponsorlu Bağlantılar

Ufak bir çocuk odasında tercih edebileceğiniz , farlı bir tasarım.Ranzalı modeli ve fonksiyonel özellikleri ile dikkatinizi çekmiştir.Duvar rengi ve mobilya reklerinden ilham alabilirsiniz.Müthiş uyumu , çocuğunuzun odasında yakalabilirsiniz.

Ranza merdivenleri bile ,raflı şekilde sunulmakta.Dağınıklığa neden olan oyuncakları ve fazla eşyaları bu bölümlerde saklayabilirsiniz.

en güzel çocuk odaları

Yine yeşil rengin hakim olduğu , ferah bir oda... 

en güzel çocuk odaları

çocuk odaları

Arabalı çocuk odaları modellerinin , en çok aranan çocuk odaları modellerinden olduğunu biliyor musunuz? Dikkat çeken özellikleri ve parçalar arasındaki uyum ile odalarda keyifli vakitler geçirmek isteyen çocuklara özel bir ürün.Gardırop , çalışma masası ; garaj ve benzin istasyonunu andırıyor.Ayrıca bazı tasarımlarda , arabalı yataklar çeşitli özelliklere sahip.Farları yanan ve motor sesi çıkartan arabalı yataklar...

güzel çocuk odaları

Ahşap tonlarının hakim olduğu bir çocuk odası modeli.Duvar renkleri ve kullanılan aksesuarlar ile modern bir sunum yapılmış.

en güzel çocuk odaları

en güzel çocuk odaları

Çocuk odalarında , eğlencenin yanında modern ve şıklık arayanlar ; yukarıda yer alan örneklere bakarak seçim yapabilirler.

çocuk odaları

Çocuk odalarında farklılık arayanlar , bu tarz özel tasarımlar yaptırabilir.Ağaç ev şeklinde ki yatak ve doğanın odaya yansıtılması ; bu çocuk odası modelinde çok güzel vurgulanmış.

çocuk odaları modelleri

çocuk odaları modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon En Güzel Çocuk Odaları