Alternatif Site Adreslerimiz:

Küçük Yatak Odaları İçin Dekorasyon

Sponsorlu Bağlantılar

 

Büyük bir yatak odası herkesin tercih ettiği ve aradığı bir alandır.Eviniz , bu büyük yatak odası için uygun değil ve küçük yatak odasına sahipseniz üzülmenize hiç gerek yok.Küçük yatak odaları için dekorasyon teknikleri ile en iyi sonucu elde etmeniz mümkün.Öncelikle yatak odanızı belirlemeden önce , ışık alan ve havanlandırma imkanı mevcut bir odayı seçmeliniz.

Yatak odanız dikdörtgen bir biçimde ise seçiceğiniz yatağı , pencereye  dik bir şekilde konumlandırabilirsiniz.Yatağın bu duruşu , dikdörtgen havayı daha çok bastırıcak ve yatak odası kapısının açılıp kapanmasını engellemeyecek.

Küçük yatak odanızda , gardırop gibi mobilyalara yer yok ise  yatağın yanına eşyalarınızı saklayabileceğiniz ufak dolaplar yaptırabilirsiniz.Ayrıca yatağı bazalı olarak tercih ederek , bir çok eşyanızı yatağınızın altına koyabilirsiniz.Bazalı modeller yanında , çekmeceli yataklar da seçiminiz olabilir.Duvarlara yaptıracağınız raflara da ufak aksesuarlarınızı koyabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

küçük yatak odaları

Daha bir büyük alan hissi yaratmak için , duvarlarınızda açık renkleri tercih edebilirsiniz.Ayırca aynalar , daha büyük hissi yaratabilir.

Fikir vermesi için , küçük yatak odaları örneklerine göz atalım.

yatak odaları dekorasyonu

küçük yatak odaları

küçük yatak odaları dekorasyonu


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Küçük Yatak Odaları İçin Dekorasyon