Alternatif Site Adreslerimiz:

Niş Duvar Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Niş duvar dekorasyonu , bu senenin evlerde tercih edilen uygulamalarından.Her alanda görebileceğimiz niş duvarlar : salonda , oturma odalarında, yatak odalarında daha fazla karşımıza çıkıyor.Niş duvar modası , Evim Şahane programı ile duyuldu diyebiliriz.Her evde uygulanan bu teknik , modern bir ev dekorasyonu arayanlar için pratik bir uygulama.

Farklılık ve şık bir görünüm arıyorsanız , niş duvar modasına sizde adım atabilirsiniz.Evlerin daha büyük görünmesini de sağlayan niş duvarlar , spot aydınlatma ile muhteşem bir görsellik sunmakta.Ayrıca aynaların , bu nişlere yerleştirilmesi ile de dar alanların daha geniş daha ferah bir hava vermesi sağlanmakta.

niş duvar

Sponsorlu Bağlantılar

Nişler ile oluşturulan duvarlar , aksesuarlarını koymanız için size raflar sunmakta.Bu raflara , canlı ve renkli dekoratif aksesuar modellerinden seçim yaparak koyabilirsiniz.Hoş ve modern bir görünümü bu şekilde elde edebilirsiniz.

Evinizde yer bileceğiniz nişler , daha zıt renk tonlarına boyanırsa ; dekoratif bir görünüme bürünüyor.Niş duvarlarda en çok tercih edilen zıt renkler arasında : siyah , mor , kırmızı ve türevi renkler bulunmakta.

niş duvar dekorasyonu

niş duvar


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Niş Duvar Dekorasyonu