Alternatif Site Adreslerimiz:

Cam Sehpa Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Cam sehpa modelleri evinize şıklığı katıcak en önemli mobilyalardan biridir.Belirli bir zaman unutulmuş olsada , şuan tekrar kullanılmaya başlanmıştır.Firmalar tarafından farklı farklı dekore edilmiş cam sehpa modelleri bulunmaktadır.En çok tutulan cam sehpa modeli : alt kısmı akvaryum olan modeldir.Kullanımı diğer cam sehpa modellerine göre daha zor olan akvaryumlu model tercihler arasındadır.

Cam sehpa modellerinin ayak kısımlarını zevkinize göre tercih edebilirsiniz.Ayak kısımları ahşap , cam , metal veya seramik vazo şeklinde olan cam sehpalar evinize tam uyum sağlayacaktır.

cam sehpa modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Dilerseniz modern , dilerseniz ise klasik tarzda cam sehpa modeli bulabilirsiniz.Bunun tercihini zevkinize veya evinizin dekorasyonuna göre belirleyebilirsiniz.

Ayak kısımlarında da cam kullanılarak tasarlanan cam sehpa modelleri ; firmalar tarafından, bir bütünlüğü yakalamak için tasarlanmıştır.Bazı firmalar tarafından dekore edilmiş sehpa modelinin ayaklarında taş modeller kullanılmış ve büyük bir farklılık yakalanmıştır.

Örnek cam sehpa modellerini inceleyin :

cam sehpa modelleri

cam sehpa modelleri

cam sehpa modelleri

cam sehpa modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Cam Sehpa Modelleri