Alternatif Site Adreslerimiz:

İç Dekorasyon Örnekleri 2012

Sponsorlu Bağlantılar

 

İç dekorasyon örneklerini toplayıp size sunuyoruz.İç dekorasyon size zor gelebilir ve dekorasyonu değiştirirken kafanız karışabilir.Amacımız , ev dekorasyonunu değiştirmek isteyenlere bir takım fikirler vermek ve bu süreci oldukça kolaylaştırmak.

Evinizin bölümlerinde yer alan :  renkler , oturma grupları , mobilyalar , aydınlatmalar, aksesuarlar doğru seçilmeli ve doğru yerlere yerleştirilmelidir.Tüm bunların bir uyum içerisinde yer aldıklarını ve birbirlerini tamamladıklarını düşünürsek ; yapıcağınız tercihlere ne kadar önem vermeniz gerektiğini anlayabiliriz.Doğru tercihler yaparak : rahat yaşayabileceğiniz , yaşam konforlarına uygun bir ev oluşturmak mümkün.Bu seçimleri yaparken , size yardımcı olucak uzmanlara başvurabilir ya da zevkinize uygun kararlar verebilirsiniz.Ayrıca Dekorasyon Dünyası'nı takip ederek , yeni bilgiler edinebilirsiniz.

Şimdi , göz atıcağımız iç dekorasyon örneklerini dikkat edelim.Nelerin , nerede kullanıldığına bakarak fikirler edinelim ve bunları evinizde uygulayalım.

Sponsorlu Bağlantılar

iç dekorasyon örnekleri

iç dekorasyon

Ağırlığın ahşap ve ahşap tonlarına yakın renklere verildiği bir iç dekorasyon örneği karşınızda.Doğallık ve ferahlığı bu örnekte hissetmeniz mümkün.Kullanılan aksesuar ürünleri ile de dekorasyon tamamlanmış.

iç dekorasyon örnekleri

Bu iç dekorasyon örneğinde , daha koyu ve sert renklerin kullanıldığını görebilirsiniz.Modern bir tasarım ... Duvarlarda koyu renk tonları kullanılmış ; ayrıca oturma grubunda kullanılan kırmızı renk tonu , aksesuarlara da sıçramış.

iç dekorasyon örnekleri

Sadeliğin ve ferahlığın ön planda tutulduğu iç dekorasyon örneği... Duvarlarda kullanılan açık renkler ve koltuk gruplarında kullanılan canlı renkler , ferahlığı ön plana çıkartan öğelerden.

ev dekorasyon

Bu yatak odası modelinde , modern bir dizayn görüyorsunuz.Koyu duvar kağıtları ve ahşap tonları ile bu modernlik sağlanmış.

dekorasyon örnekleri

dekorasyon

kırmızı iç dekorasyon

iç dekorasyon örnekleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon İç Dekorasyon Örnekleri 2012