Alternatif Site Adreslerimiz:

Yeni Duvar Kağıtları Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Duvar kağıtları modelleri , daha öncelerde olduğu gibi yeniden kullanılmaya başlıyor.Yeni trendler arasında yerini alan duvar kağıtları kullanımı , evinizde farklı bir atmosfer yakalamanızı sağlayabilir.Yeni duvar kağıtları modelleri arasında , modern tasarımlara sahip ürünler bulmak artık daha kolay.Çünkü en çok aranan ev tasarımlarından biri olan modern evler , duvar kağıtları modelleri ile bu görünümlerini pekiştiriyor.

Gösterişten uzak , sade görünümü ile ön plana çıkan bir evinizde ; duvar kağıtları ile kaplı duvarlara yer vererek , tadını çıkartabileceğiniz bir alana sahip olmanız mümkün.Ayrıca hem duvar boyalarına hem de belirli bölümlerde duvar kağıtlarına yer vererek daha farklı bir dizaynda ki eve sahip olabilirsiniz.

Peki duvar kağıtlarını nerede kullanabilirsiniz? Duvar kağıtları modellerine : salonunuzda , oturma odanızda , yatak odanızda yer verebilirsiniz.Tabii ki size kalmış bir durum.Evinizin her alanını duvar kağıtlarıyla kaplayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Evim Şahane programını izliyorsanız , yenilenen evlerde mutlak tercih olarak duvar kağıtlarına yer ver verildiğini siz de görebilirsiniz.

Bir kaç farklı tasarımda ki modelleri inceleyelim.

duvar kağıtları modelleri

duvar kağıtları

duvar kağıdı modelleri

duvar kağıtları

duvar kağıtları modelleri

yeni duvar kağıtları modelleri

duvar kağıtları modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon Yeni Duvar Kağıtları Modelleri