2015 Salon Dizayn Modelleri

Yeni yılda salon dekorasyonunuzu yeniden dizayn etmeye ne dersiniz? Tarzınızı konuşturabileceğiniz salon dekorasyonu için, değişikliğe mobilyalardan başlayabilirsiniz. Koltuklarınızı değiştirmenin vakti geldiyse, yeni yılda yeni koltuk tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Modern, klasik ya da avangard koltuk takımları ile yeni yılda salonunuzda yenilik yaratın. 2015 salon dizayn modelleri, özellikle köşe koltuk takımlarına sıkça yer veriyor. Klasik ya da modern köşe koltuklar, özellikle genç ve yeni evli çiftlerin tercihi oluyor. Rahat ve konforlu bir oturma seçeneği sunan bu koltuklar, modern salon dekorasyonu için iyi bir seçim olacak.

2015 salon dizayn modelleri, kontrast oluşturan dekorasyonları ile dikkatimizi çekiyor. Siyah ve beyaz kontrastı artık geride kalıyor. Salon dekorasyonunda iki farklı rengi bir arada kullanabilirsiniz. Bordo renkli koltuklarınızı, haki yeşiline boyanmış duvarlarla tamamlayabilirsiniz. Ya da turkuaz renkli duvarları, beyaz mobilyalarla tamamlamaya ne dersiniz? Evinizde her zaman yaz havası estirecek turkuaz ve beyaz ikilisi, artık yalnızca yazlık evlerde değil, salon dekorasyonunda da tercih ediliyor.

2015 salon dizayn

Devamını oku: 2015 Salon Dizayn Modelleri

2015 Ev Dizayn Örnekleri

Ev dizayn etmek, kolay gibi görünse de aslında oldukça meşakkatli bir iştir. Evinizin dekorasyonu, kendi tarzınızı yansıtsın istiyorsanız, o zaman 2015 ev dizayn örnekleri arasında, yeni yılın dekorasyon trendlerini bulabilirsiniz. Yeni ev döşeyecekler için, yeni yılda harika öneriler var. Ama öncesinde ev dekorasyonunda nasıl bir tarz yaratacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Klasik, modern, şık ya da vintage tarzda bir ev dekorasyonu için, dekorasyon dergilerine ya da dekorasyon mağazalarının yeni koleksiyonlarına göz atabilirsiniz.

2015 ev dizaynı

Devamını oku: 2015 Ev Dizayn Örnekleri

Farklı Yatak Odaları

Farklı yatak odaları modelleri ile yatak odanıza şık ve stil sahibi bir görünüm kazandırmaya ne dersiniz? Eski yatak odası mobilyalarınızdan sıkıldıysanız, artık onları yenileri ile değiştirmenin zamanı geldi demektir. Yatak odası dekorasyonunda ferah bir mekan yaratmak önemli. Ancak dilerseniz ilginç bir tasarımla da yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Eşiniz ve sizin için yapacağınız ilginç değişikliklerle, farklı bir dekorasyon tarzına sahip olabilirsiniz.

Yatak odanız evinizin en alt katında mı? O zaman yatak odanızı eğlenceli bir dinlenme alanına dönüştürmeye ne dersiniz? Yatak odanıza yaptıracağınız küçük bir havuz, yatak odasında geçireceğiniz zamanı çok daha keyifli bir hale getirecek. Klasik kare ve dikdörtgen yataklar yerine yuvarlak yatak modellerini kullanmaya ne dersiniz? Farklı ışıklandırmalar, led ışıkları ile yatak odanız artık daha farklı görünecek. Romantik bir yatak odası dekore etmek istiyorsanız, o zaman işe ışıklandırmayı değiştirerek başlayabilirsiniz.

İç mimarların farklı yatak odaları tasarımlarına göz atarak, yatak odanıza değişik bir tarz kazandırın. Ev dekorasyonunda en zor karar verilen ama en zevkli dekore edilen mekanlardan biri de yatak odalarıdır. Eğer yatak odanızın içinde bir de giyinme odanız varsa, odanız daha modern ve daha sade görünür. Bu durumda mekanı zenginleştirmek ve farklılık yaratmak için siz de farklı yatak odaları fikirlerinden ilham alabilirsiniz. İlginç yatak başlıkları, üç boyutlu duvar kağıtları, ilginç aksesuarlar kullanarak yatak odanızı daha eğlenceli ve keyifli bir alan haline getirin.

Birbirinden ilginç, farklı yatak odaları: 

farklı yatak odaları dekorasyon örnekleri

Devamını oku: Farklı Yatak Odaları

2015 Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odanızı yeniden yaratmaya ne dersiniz? Tarzınızı yansıtacak bir yatak odası tasarlamak istiyorsanız, işe yeni dekorasyon trendlerini takip ederek başlayabilirsiniz. 2015 yatak odası dekorasyonu trendleri, birçok farklı renge bir arada yer veriyor. Bu yıl yatak odalarında kalabalıktan uzak, sade ama stil sahibi dekorasyon hakim olacak. Siz de yatak odanıza şık bir görünüm katmak istiyorsanız, vereceğimiz önerilere kulak verin.

2015 yatak odası dizaynı

Devamını oku: 2015 Yatak Odası Dekorasyonu

Evi Geniş Gösterme Yolları

Ev dekorasyonu küçük evlerde, büyük evlerde olduğundan daha önemli olabiliyor. Zira yerden tasarruf etmek, küçük ev dekorasyonu için oldukça önemlidir. Salon, mutfak, banyo, balkon ya da yatak odası fark etmez, yerden tasarruf sağlayan, pratik, kullanışlı ve kaliteli ürünlerle, evinizde fazladan yer açabilirsiniz.

ev salon geniş gösterme yolları

Devamını oku: Evi Geniş Gösterme Yolları

2015 Oturma Odası Tasarımları

Bir ev dekorasyonunda, en az salon dekorasyonu kadar önemli bir alan daha var; oturma odası... Kitap okumak, televizyon izlemek ya da ayaklarınızı uzatıp dinlenmek için kullandığınız oturma odanızın dekorasyonu oldukça önemli. Oturma odaları, genellikle modern dekorasyona sahip odalar oldukları için, modern oturma odası dekorasyonu seçeneğiniz oldukça fazla. 2015 oturma odası tasarımları ve modellerine baktığımızda, birbirinden güzel dekorasyon fikirlerine rastlıyoruz. Hem şık, hem modern hem de konforlu bir oturma odası dekorasyonu yaratmak istiyorsanız, işe mobilya seçimi ile başlayın.

Oturma de oldukça konforlu ve şık bir görünüm yaratan köşe koltuk takımları, 2015 oturma odası tasarımları arasında da yerini alıyor. Oturma odanızda, fazla ve gereksiz eşyalardan kaçının; sadelikten yana olun. Bunun için mobilya seçimi kadar renk seçimi de oldukça önemliodaları genellikle küçük mekanlar oldukları için, bu alanlarda özellikle köşe koltuk kullanımını tavsiye ediyoruz. Hem yerden tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Oturma odalarında, daha soft, göz yormayan renkleri kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

2015 modern oturma odası

Devamını oku: 2015 Oturma Odası Tasarımları

2015 Ev Dekorasyonları

Ev dekorasyonunda yenilik yaratmak istiyorsanız, yılın dekorasyon trendlerine göz atabilirsiniz. Evinize şık, havalı ve trend bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, işe 2015 ev dekorasyonları modellerine göz atarak başlayabilirsiniz. Salon, oturma odası, yatak odası ya da mutfak... Her alanda küçük değişikliklerle büyük farklar yaratabilirsiniz. Bunun için biraz yaratıcı olmanız ve biraz da para harcamanız yeterli. Peki, 2015 ev dekorasyonları arasında neler var?

2015 ev mutfak dekorasyonları

Devamını oku: 2015 Ev Dekorasyonları

Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon