Alternatif Site Adreslerimiz:

Chakra' dan Şık Tasarımlı Bambu Tekstil Ürünleri

Chakra' dan Şık Tasarımlı Bambu Tekstil Ürünleri

Tasarım ürün özelliği taşıyan yatak odası tekstil ürünleri, ev dekorasyonuna şıklık katan ürünler içerisinde yer alıyor. Farklı dokumalardan üretilen nevresim takımları, çarşaflar, yastık kılıfları, battaniye ve pikeler göz alıcı tasarımlarla üretiliyor. Kaliteleri, modern desenleri ve şık modelleriyle yatak odalarının vazgeçilmezleri arasına giriyor. 2005 yılından beri tekstil ürünleri alanında çok özel tasarımlar sunan Chakra, bambu dokumaların doğallığını, yumuşaklığını, ipeksi hissini evinize taşıyor. Chakra’nın bambu havlu, nevresim ve pike koleksiyonları, dokunma duyularına hitap etmeyi başarıyor. Kullanıcısına, doğallığı ve doğayı hissettiriyor.

bambu tekstil ürünleri

Devamını oku: Chakra' dan Şık Tasarımlı Bambu Tekstil Ürünleri

Dolap İçin Çekmece Düzenleme

Birçok kimse hayalindeki dolaplar için yeterince yeri olamamasından yakınmaktadır. Tüm malzemelerini ferah ve rahat bir şekilde koyabileceği büyüklükte bir dolabı olmayanlar artık bu durumu dert etmemeli. Çünkü yazımızın devamında dolap için çekmece düzenleme ile ilgili sunacağımız pratik öneriler ile artık daha düzenli ve daha çok eşyanın sığabileceği bir dolabınız olacak. Dolaplarınızı ve malzemelerinizi daha düzenle hale getirebileceğiniz çekmece düzenleme önerilerimize hep birlikte bir göz atalım.

Günümüz koşullarında zaman darlığı ve yoğun koşuşturmalar içerisinde hayat sürmeye çalışırken bazen de evimizi olması gerektiği gibi tutamıyoruz. Her ne kadar dikkat etsek de yine bir yerlerde bir şeyler mutlaka eksik kalıyor. En basitinden dolaplarımız ve çekmecelerimiz bir türlü düzenli kalamıyor nedense. Bu konuda birçok bahane bulunabilir elbette. Fakat arkasında yatan gerçek yerli yerine koymamaktır en genel ifade ediliş şekliyle. Bazen de yerinde olan bir malzemeyi bulamıyorum dediğinizi duyar gibiyim. Bunun sebebi ise dolabın veya çekmecenin gelişi güzel bir şekilde doldurulmasından başka bir şey değildir. Öyleyse dolap için çekmece düzenleme fikirlerimizi sizlerle de paylaşarak bu derdinize yardımcı olmaya çalışalım.

dolap için çekmece düzenleme

Devamını oku: Dolap İçin Çekmece Düzenleme

Ferah Ev Dekorasyonu

Yeri gelip günün yorgunluğunu attığımız yeri gelip dostlarımızı ağırladığımız, sevdiklerimizle bir araya geldiğimiz evlerimizde huzurlu ve ferah bir şekilde vakit geçirmek isteriz. İçimiz karartan bir eşya kalabalığı, yanlış eşya seçimleri ve kötü dekorasyon derken rahatımızı kaçırabilecek pek çok şey çıkabilmektedir. Tüm bunları bir kenara bırakarak ferah ev dekorasyonu yapmaya var mısınız? Öyleyse hep birlikte hareket ederek evlerimizi ferah bir şekilde dekore ederek keyfini sürmek için harekete geçelim.

ferah ev salon dekorasyonu

Devamını oku: Ferah Ev Dekorasyonu

Ev Görünümlü Kız Çocuk Odası Yatakları

Ev Görünümlü Kız Çocuk Odası Yatakları

Çocukların yatak odalarını dekore ederken, onların hayal dünyasına hitap eden yaratıcı seçimler yapmak oldukça önemlidir. Kızınız çok yatağa gitmeyi iple çekeceği keyifli bir yatak odası tasarlamak istiyorsanız, işe onun seveceği bir yatak seçimi ile başlayabilirsiniz. Son dönemde çocuk odası dekorasyonunda çok popüler olan ev görünümlü yataklar, kız çocuk odaları için harika bir seçenek sunuyor. Bu yazımızda, ev görünümlü kız çocuk odası yataklarını sizler için derledik...

ev görünümlü yatak

Devamını oku: Ev Görünümlü Kız Çocuk Odası Yatakları

En Güzel Yeni Gelin Evleri

Gelin evi, yeni evlenen bir kadının yıllardır hayalini kurduğu bir ev olmalıdır. Evlendikten sonra oturacağınız ev gerçekten de tarzınızı yansıtıyor mu? Öne çıkan dekorasyon trendlerinin yanında, gelin evi denince kafamızda canlanan bazı imgeler kullanılmadan gelin evi olmaz. Bu yazımızda, en güzel yeni gelin evleri örnekleri bulabilirsiniz.

yeni gelin evleri mutfak dekorasyonu

Devamını oku: En Güzel Yeni Gelin Evleri

Çocuk ve Genç Odaları Tasarlanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuk ve Genç Odaları Tasarlanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Artık tüm odalar tasarlanırken belirli bir konsept doğrultusunda projelendirilmekte ve dekore edilmektedir. Odanın maksimum verim sağlaması için gerekli olan bu projelendirme evin tüm odalarını kapsadığı gibi çocuk odalarını ve genç odalarını da kapsamaktadır.

Salon, oturma odası, mutfak gibi ortak kullanım odalarına verilen önem kadar çocuk ve genç odalarına verilmelidir. Sebebi, çocuklarınızın odalarından yeteri kadar faydalanması ve uzun vakit geçirecekleri odalarında eksikliğin bulunmamasıdır.

Peki çocuk ve genç odaları tasarlanırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Hangi detaylar sayesinde çocuk odalarından yeterli verim alınabilir?

Mobilya Önemi

Bize sorarsanız çocuk odaları için en önemli unsur: Mobilyalardır. Mobilya seçiminin önemi oldukça fazladır. Çünkü yeni nesil mobilyalar hem kullanışlı olmakla birlikte, hem de modüler yapılara sahiptir. İhtiyaçlar doğrultusunda satın alınabilecek bu mobilyalar, yine ihtiyaçlar doğrultusunda satın alındıktan sonra bile gereksinimlere göre şekillendirilebilir. Mobilya seçerken yeni nesil bu tarz ürünlere yönelebilirsiniz.

adore mobilya

Devamını oku: Çocuk ve Genç Odaları Tasarlanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gri Koltuk Takımı Ne Renk Halı Uygun Olur?

Gri koltuk takımı ne renk halı uygun olur?

Birçok insan; grinin, ortada kalmış, sıkıcı bir renk olduğunu düşünüyor. Ancak bunun oldukça yanlış olduğunu söyleyelim. Gri tonları;  heyecan verici, modern, sofistike, şık, klasik ve büyüleyici olabilir ve farklı tonlarla, iyi bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Gri koltuk takımı, çekici görünecek ve mekanda bir istikrar, bir barış hissi yaratacaktır. Şık bir koltuk satın aldıktan sonra, halıyı da mı değiştirmeye karar verdiniz? Griyi tamamlayacak, doğru koordine edici bir renk bulmak zaman zaman sinir bozucu olabilir. Ancak endişelenmeyin; çünkü gri, tarafsız bir renktir ve herhangi bir renkle kolayca tamamlanabilir.

gri koltuk takımı ne renk halı ile uygun olur

Devamını oku: Gri Koltuk Takımı Ne Renk Halı Uygun Olur?

Buradasınız: Ana Sayfa Ev Dekorasyon