Alternatif Site Adreslerimiz:

Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu ve Başvuru Şartları

Sponsorlu Bağlantılar

 

ben bilmem eşim bilir başvuru formuEvli, nişanlı ya da sevgili misiniz? Başvurunuzu bekleyen bir program var. Kanal D ekranlarında yayınlanan, ilgi ile takip edilen ve hafta sonu yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir adlı yarışma programından bahsediyorum. Oldukça eğlenceli ve bir o kadar da keyifli olan, Ben Bilmem Eşim Bilir adlı yarışma programı saat 20:00'den itibaren Kanal D ekranlarında... Zaten çoğu kişi programın detaylarını biliyordur ama bahsetmekte fayda var, bilmeyenler için.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir isimli yarışma programının işleyişinden bahsedelim, biraz. İlker Ayrık'ın sunumu ile saat 20:00'den sonra erkanlara gelen Ben Bilmem Eşim Bilir programına 4 çift katılmakta. Bu çifler evli, nişanlı ya da sevgili olabilir. Eşini iyi tanıyan yarışmacılar çok şanslı. Çünkü İlker Bey'den gelen sorular, eşinizi tanımanız ile ilgili. Sorulan sorulardan örnekler verelim: Eşiniz 1 dakikada kaç tane acı biber yiyebilir? Eşiniz topuklu ayakkabı ile 1 dakikada kaç tur atabilir? Bu tarz sorular eşlere sorulmakta. Eşini iyi tanıyan yarışmacı, doğru tahminler üretecektir. Böylece araba kazanmaya bir adım daha yaklaşacaktır.

Soruları ile zihninizi yormayacak, sizi zorlamayacak Ben Bilmem Eşim Bilir adlı yarışma programına katılmaya var mısınız? O halde Ben Bilmem Eşim Bilir başvuru formu üzerindeki bilgileri eksiksiz doldurdun. Yarışmaya katılmak için bir şans kazanın. Şimdi yapmanız gereken, Ben Bilmem Eşim Bilir başvuru formu resmine tıklamak. Aşağıda yer alan butona tıklayabilirsiniz. Ardından karşınıza yeni bir sayfa açılacak. Bu sayfada istenilen bilgileri eksiksiz doldurmaya özen göstermelisiniz. Yarışmaya katılmak için yapacak olduğunuz başvurulardan, ileteceğiniz bilgilerden siz sorumlusunuz. 

Sponsorlu Bağlantılar

ben bilmem eşim bilir başvuru

Ben Bilmem Eşim Bilir başvuru şartları var mı?

Bu yarışmaya sadece evli, nişanlı ve sevgililer katılabilmektedir. Başvuruda bulunurken göndereceğiniz resim ve bilgilerden, başvuru yapan kişi sorumludur. Bunun haricinde başka bir başvuru şartı yoktur. 

ben bilmem eşim bilir

Keyifli seyirler, başvuru yapacaksanız ise iyi şanslar...


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Diğer Bilgiler Ben Bilmem Eşim Bilir Başvuru Formu ve Başvuru Şartları