Alternatif Site Adreslerimiz:

Dubleks Ev Projeleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Geniş aileler için daha rahat bir kullanım alanı sağlayan dubleks evler, birçok farklı tasarım ve dekorasyon seçeneği ile mimarların sunduğu projeler arasında yerini alıyor. Çatı dubleksi, bahçe dubleksi gibi farklı alternatifleri ile apartmanlarda yerini alan dubleks ev projeleri; evin metrekaresine göre 2+1'den başlayarak 6+1, 7+1 gibi farklı oda seçenekleri ile tercihler sunuyor. İki katlı evler olarak da bilinen dubleks ev projeleri, apartman hayatında yaşamak isteyen ama rahatından da vazgeçmek istemeyen geniş aileler ve büyük evde oturmak isteyen aileler için iyi bir konut seçeneği oluşturuyor.

dubleks ev projeleri 1

Apartman dairesinde oturan hemen herkesin hayali olan dubleks ev projeleri, geniş bir oda seçeneği sunması yönüyle de farklı ihtiyaçlar için kullanım alanı yaratıyor. Çocuklu aileler için de rahat ve geniş bir yaşama alanı yaratan dubleks evlerde genellikle üst katta küçük bir salon ve birkaç oda ile teras yer alırken, alt katta mutfak, salon ve yatak odaları yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Geniş ailelerde yer sıkışıklığı rahat ve konforlu bir ortam için dubleks ev projeleri ideal bir seçim. 80 metrekareden başlayarak 300-400 metrekareye kadar ihtiyaçlara göre değişiklik gösteren kullanım alanı ile apartmanda ya da müstakil olarak tercih edebileceğiniz dubleks ev projelerinde her ihtiyaca uygun seçenekler bulmak mümkün. Bahçe kullanımı için bahçe dublekslerini, gökyüzüne yakın olmak istiyorum diyenler için de teraslı çatı dublekslerini öneriyoruz.

dubleks ev projeleri 1

dubleks ev projeleri 3

dubleks ev projeleri 2

dubleks evler

dubleks evlerin projeleri

iki katlı dubleks ev projeleri

dublex ev planları

dubleks evler için planlar

dubleks planları

dubleks iki katlı ev planları

dublex ev planı

dubleks evin planı


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Dubleks Ev Projeleri