Alternatif Site Adreslerimiz:

Kasalardan Kitaplık Nasıl Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bildiğiniz gibi son yıllarda dekorasyonda kasaları kullanmak oldukça moda. Bahçe ya da iç mekan dekorasyonunda kullanabileceğiniz; sehpa yapımından koltuk yapımına, dolap yapımından kitaplık yapımına kadar birçok ev eşyası için kasaları değerlendirebilir, ucuz maliyetle şık ve modern ev eşyalarına sahip olabilirsiniz. Birçok farklı dekorasyon ürünü yapmak için kullanabileceğiniz meyve sebze kasaları, son yıllarda oldukça popüler. Hem ekonomik hem de dekoratif bir çözüm sunan bu kasalar, kendi elinizle bir şey yapmanın keyfini de vaat ediyor.

kasalardan kitaplık

Kitaplığınız yok ya da mevcut kitaplarınızı kitaplığınıza sığdıramıyor musunuz? Dekorasyon mağazalarında yüksek fiyatlara satılan kitaplıklar yerine kendinize dekoratif, modern ve kullanışlı bir kitaplık yapmaya ne dersiniz? Dilediğiniz renge boyayarak evin her yerinde kullanabilirsiniz. Peki, kasalardan kitaplık nasıl yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Bunun için ilk olarak etraftan birkaç sebze meyve kasası bulmanız gerekiyor. Böyle bir kitaplık için elinizin bu tarz işlere yatkın olması da gerekmiyor. Uzunluğunu kendiniz belirleyeceğiniz sayıda kasayı aldıktan sonra, bahçede ya da balkonda önce zımpara yardımıyla kasaları zımparalayın. Bu, boyanın daha iyi tutmasını sağlayacak. Boya olarak ahşap boyası tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz renge boyayacağınız kasaları, 1 gün boyunca kurumaya bıratıktan sonra vernikleme işlemine geçerek hem boyanın daha iyi tutmasını, hem de kitaplığınızın daha parlak görünmesini sağlayın. Artık kasalarınızı üst üste koyarak kitaplık olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kasalardan kitaplık nasıl yapılır sorusuna en iyi cevabı aşağıdaki örnek modeller verecektir. Fikir almak adına bulduğum kasalardan kitaplık modellerini inceleyebilirsiniz.

kasalardan kitaplık nasıl yapılır?

meyve kasalarından kitaplık

kasalardan kitaplık nasıl yapılır?

kasalardan kitaplık örnekleri

meyve kasalarından kitaplık nasıl yapılır?

ahşap kasalardan kitaplık

sebze kasalarından kitaplık


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Kasalardan Kitaplık Nasıl Yapılır?