Alternatif Site Adreslerimiz:

Duvar Delmeden Tablo Nasıl Asılır?

Sponsorlu Bağlantılar

 

Duvar Delmeden Tablo Nasıl Asılır?

Evinizin duvarlarını renklendirmek, hayat vermek ve duvarlarınızı ruhunuzu yansıtan tablolarla süslemek için artık duvarları delmeniz gerekmiyor. Özel tablo asma aparatları sayesinde, belirli bir ağırlığa kadar olan tablolarınızı asabilir, dilediğiniz zaman da tablolarınızın yerinde değişiklik yapabilirsiniz. Duvarda herhangi bir çivi izi olmaması, özellikle eşyaların yerini sık değiştiren ve dekorasyonda sık değişiklik yapılan evler için oldukça önemli. Bu durumda da devreye bu aparatlar giriyor.

duvar delmeden tablo

Sponsorlu Bağlantılar

Hemen her yapı markette bulabileceğiniz ve her bütçeye uygun çivisiz tablo asma aparatları, evin her alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Duvarların yanı sıra, fayans ahşap gibi malzemeler için de kullanabileceğiniz bu aparatlar oldukça ekonomik ve kullanımı oldukça pratiktir. Mutfakta, yatak odasında, oturma odasında ya da salonda. Bu aparatlar için dikkat edilmesi gereken tek nokta maksimum taşıma kapasitesidir. Genellikle 2.5 kg’a kadar olan tablolarınız için tercih edebileceğiniz bu aparatlar, çok ağır tablolar hariç tüm tablo ve resimleri rahatlıkla taşımaktadır.

Oldukça kullanışlı olan cırt cırt bantlı bu malzemeler sayesinde, duvar delmeden tablo asabileceksiniz.

Peki, bu ürünler nerede bulunur?

Bauhaus ve Praktiker gibi yapı marketlerin yanı sıra, nalburlar ve kırtasiyelerde de duvar delmeden tablo asma malzemeleri ve özel yapıştırıcılar bulabilirsiniz. UHU markasının yanı sıra; Command markasının özel ürettiği çivisiz yapıştırıcı bantları da tercih edebilirsiniz. Bu bantlar hem ekonomik hem de kullanımı oldukça rahattır.

duvar delmeden tablo nasıl asılır


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Duvar Delmeden Tablo Nasıl Asılır?