Alternatif Site Adreslerimiz:

Pasta Dekorasyon Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Pasta Dekorasyon Modelleri

Doğum günleri, yıl dönümleri ve özel günleri kutlamak için artık klasik bir pasta tasarımından çok daha fazlası kullanılıyor. Farklı, eğlenceli, özel, yaratıcı ve çılgın pasta dekorasyon modelleri ile özel günlerinizde pastanızın görünümü sizi yansıtacak. Özenle seçilmiş hamur meyvelerle süslenmiş pastalar ve hobilerinizden ilham alan detaylar ve hamur aksesuarlar son dönemde oldukça popüler.

Sitemizde yar alan yaratıcı pasta dekorasyon fikirlerinden ilham alarak siz de kendinize özel, eşsiz bir pasta tasarımına sahip olabilirsiniz. Farklı şekillerde süsleyeceğiniz pastalarınızda ikonik detaylara yer vererek çılgın bir pasta tasarımı yaratabilirsiniz. El becerilerinize güveniyorsanız, sevdiklerinize evde kendi ellerinizle yaratıcı ve tasarım sahibi pastalar tasarlayabilir; böylece özel günlerinizi çok daha anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Muzlu, çikolatalı, orman meyveli, krokanlı ya da karamelli… Pastanızın içeriği ne olursa olsun dışında yapacağınız yaratıcı uygulamalar ile kendi pastanızı hazırlayın.

Sponsorlu Bağlantılar

pasta dekorasyon örnekleri

İlk pasta dekorasyon modeli:
Kuş yuvasından ilham alarak tasarlanan bu pasta, farklı tasarımı ve sade görüntüsü ile evde hazırlayabileceğiniz pratik ve şık bir pasta.

pasta dekorasyon örnekleri

İkinci pasta dekorasyon modeli olarak ise:

Yılbaşı sofranızda ne eksik? Bu sorunuzun cevabı pasta ise tam da size göre bir tasarım. Hamurdan yapacağınız kardan adam figürleri ile süsleyeceğiniz bu pasta, yaratıcı pasta dekorasyon fikirleri arasında yer alıyor.

 pasta dekorasyon modeli

Bir diğer pasta dekorasyonu ise
Özellikle çocukların kesinlikle bayılacağı bir tasarım. Etrafı bon bon şekerler ile süslenerek tasarlanan bu renkli pastayı, doğum günleri için evde çocuklarınıza kendiniz de hazırlayabilirsiniz.

Bu kadar ile yetmez. Aşağıdaki pasta tasarım ve dekorasyon örneklerine de göz atmalısınız.

çiçekli pasta dekorasyonu

pasta tasarımı

pasta dekorasyon

pasta dekorasyon modelleri

pasta dekorasyon modelleri

pasta dekorasyon resimleri

çiçek desenli pasta dekorasyon


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Pasta Dekorasyon Modelleri