Alternatif Site Adreslerimiz:

Çivisiz Tablo Nasıl Asılır?

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evinin dekorasyonunda sık değişiklik yapanlar ve duvarları delmek istemeyen kiracılar için kolay, pratik ve ekonomik bir çözüm sunan çivisiz tablo asma aparatları ile belirli bir kiloya kadar olan tablolarınızı duvarlarda herhangi bir delme yapmadan duvar dekorasyonunuzda değişiklik yapabilirsiniz. Peki, çivisiz tablo nasıl asılır?

Duvarlarınızın boşluğundan mı şikayet ediyorsunuz? Odalarda değişiklik mi yapmak istiyorsunuz? Eğer çiviler ile duvarları delmek istemiyorsanız, siz de çivisiz tablo asma aparatlarından yardım alabilirsiniz. Bu tarz aparatların fiyatları oldukça ekonomik olduğundan, hemen her bütçeye uygun ürünlerdir. Genellikle 2.5 kg taşıma kapasitesi bulunan bu aparatlar için daha ağır tablolar için de özel aparatlar bulunuyor. Son dönemde tanıtımı sık sık yapılan, televizyondaki dekorasyon programlarında da sıkça kullanılan; çivi çakmadan duvara tablo asmanıza olanak sunan bu aparatları; Bauhaus, Praktiker ya da Koçtaş gibi yapı marketlerde ve IKEA gibi dekorasyon mağazalarında bulabilirsiniz.

çivisiz tablo asma

Sponsorlu Bağlantılar

Tablo asmak için evin duvarlarına zarar vermemek, tabloların yerini değiştirmek istediğinizde çivilerin bıraktığı delik ve izlerden kurtulmak istiyorsanız, çivisiz tablo asma aparatları sizin de çok işinize yarayacak. Tabloları çivi ile astığınızda, tablonun yerini değiştirmek ya da yükseğe astığınızı fark edip tabloyu biraz aşağı almak oldukça zordur. Bu durumda imdadınıza çivisiz tablo asabileceğiniz bu aparatlar yetişecek. Fiyatları genellikle 5 TL ile 15 TL arasında değişen bu aparatlar ile 2.5-3 kg’a kadar olan tablolarınızı duvarları delmeden, çivi kullanmadan asabilirsiniz.

Çivisiz tablo asmanın fayfaları:

  1. Duvarda rahatsız eden o delikten kurtulursunuz.
  2. Tablonun yerini değiştirmek çivisiz tablo asmanın en önemli faydasıdır.
  3. Eğer kiracı iseniz ve ev değiştirmek istiyorsanız, ev sahibine çivi izlerinin hesabını vermek zorunda kalmazsınız.
  4. Belki astığınız tablodan sıkılacaksınız ya da oraya farklı bir dekoratif ürün konumlandıracaksınız. Çivi deliğini düşünmeden rahatlıkla değişiklik yapabilirsiniz.

çivisiz tablo nasıl asılır?


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Çivisiz Tablo Nasıl Asılır?