Alternatif Site Adreslerimiz:

Ağaç Ev Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Şu apartmanlardan, trafikten, betonarme yapılardan yorulanların en büyük hayalleri arasında doğal hayata geri dönmek var. Ağaçların ve ormanların içerisinde yaşama düşüncesi gerçekten hayal ötesi kalıyor günümüzde. Tam hayalimizi süsleyecek bir doğaya adapte olmuş yapıdan bahsedeceğim. Ağaç ev modelleri, gerçek anlamda yoğun ve tempolu şehir hayatından kurtulmak isteyenlerin hayali... Ormanlık bir alanda sağlamca bir ağacın gövdesine kurulan ağaç evler, ahşap yapısı ile çok beğeniliyor. Bildiğimiz bir evden farkı olmayan bu ağaç ev tasarımlarının en büyük özelliği, tam anlamıyla doğanın içinde bulunması. Hem normal bir yapıdan farkı yok gibi...

göl kenarı ağaç ev modeli

Özellikle sosyal mecrada çok beğenilen ağaç ev modelleri, birbirinden ilginç ve farklı tasarımları ile yine hayallerimizde yer almayı başarmış diyebiliriz. Kimisi büyük, kimisi küçük şekilde tasarlanan bu ağaç evler günümüzde de hala kullanılmakta. Biraz hayalperest bir yapı gibi gözükse de Papua Yeni Gine' de çeşitli kabilelerde ve alanlarda kullanılmaktadır. 

Sponsorlu Bağlantılar

Her şeyi geçelim, bir ağaç ev istiyorsanız eğer özellikle dayanıklı ve evinizi taşıyacak bir ağaç gövdesi bulmalısınız. Ya da iki, üç ağacın gövdesinden faydalanabilirsiniz. Ağaç ev modeliniz ağır olmamalı, bu nedenle evinizin neredeyse tamamını ahşaptan yapmalısınız. Ben bununla uğraşamam diyenlerdenseniz ağaç evleri hayalimize yerleştirmekten başka çaremiz yok ya da şu aşağıda yer alan ağaç ev modellerin incelemekten başka.

Aşağıda yer alan ağaç ev modellerinden ev sevdiğim kar yağmış olanı...

ağaç ev

ağaç ev modelleri

ağaç ev tasarımları

ağaç evler

ağaç ev modelleri

ağaç ev tasarımı

ağaç ev modelleri

ağaç gövdesinden ev


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Ağaç Ev Modelleri