Alternatif Site Adreslerimiz:

Veranda Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Kış bahçesi olarak da bilinen, aslında yaz kış, evin içinde bahçe rahatlığını yaşamak için ideal bir mekan olan veranda modelleri, özellikle eski Amerikan filmlerinde karşımıza çıkıyor. Genellikle şehirden uzak evlerde, müstakil evlerde ve yazlıklarda karşımıza çıkan veranda modelleri, ahşap mobilyaları, çiçekleri, dekoratif aksesuarları, baharı anımsatan dekorasyonu ile tasarlanıyor. Kışın verandada oturmanın keyfi ise bir başka oluyor. Elektrikli ya da ateş yakarak kullanabileceğiniz şömine, verandanın havasını bir anda değiştirecek.

bahçe arkası veranda

Şık ve modern görüntüsü ile, bahçeli evinizin balkonunu kapatarak, orayı verandaya dönüştürmeye ne dersiniz? Evin genellikle en alt katında yer alan ve bahçe ile iç içe görüntüsü ile, kahvenizi yudumlarken, kitap okurken ya da sevdiklerinizi ağırlarken, onlarla keyifli vakit geçirebileceğiniz evin verandasında modern bir dekorasyon hakim oluyor. Zemin genellikle ahşap, mobilyalar da genellikle hasır tercih ediliyor. Verandayı kalabalık dekore etmeyin. Fazladan aksesuarlar, mekanın görüntüsünü kalabalıklaştırabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Zeminde ise halı tercih etmek yerine, ya kilim ya da hiçbir şey kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Verandada terliklerle gezerek, yazlık havası yaratarak, evinizde keyifli zaman geçirin. Minderler, yastıklar, puflar, yine veranda dekorasyonunda kullanabileceğiniz ürünlerden. Hasır koltukların üzerinde yer alan renkli kırlentler de yine verandaya yenilik katacak. Tamamen cam ile kaplanan veranda modelleri, yaz- kış vakit geçirebileceğiniz bir alan. Baharın gelmesi ile birlikte çiçeklerle süsleyeceğiniz verandada, kışın ise şömine başında kahve keyfi yapabilirsiniz

veranda

veranda modelleri

veranda resimleri

veranda tasarımları

kış bahçesi için veranda

kapalı veranda modelleri

veranda örnekleri

verandalar


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Veranda Modelleri