Alternatif Site Adreslerimiz:

Modüler Bölme Duvar Sistemleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Monte edilebilen ve derzli olmak üzere iki gruba ayırabileceğimiz modüler bölme duvar sistemleri, evden ofise, hastane, banka gibi kamuya açık alanlara kadar birçok alanda çok işe yarıyor. Özellikle demontable olanlar, hem pratik hem de kolay kurulum açısından bölme duvara ihtiyaç duyulan alanlarda hızlı, kolay ve pratik bir çözüm sunuyor. Bir iş yerinde, büyük bir odada çalışanların bölümlerini ayırmak ya da bir bankada işlemler için farklı alanlar yaratmak için sıklıkla kullanılan modüler bölme duvar sistemlerinde demontable olanlar sıkça tercih ediliyor. Kolay ve hızlı kurulum gibi birçok avantajı bulunan demontable bölme duvarlar, sadece ofis ya da kamuya açık alanlarda değil, evlerde de karşımıza çıkabiliyor.

ofis bölme duvar

Ses ve ısı izolasyonu gibi farklı özellikleri ile de tercih edilebilen modüler bölme duvar sistemleri, farklı ihtiyaç, mekan büyüklüğü ve bütçeye göre farklı model ve ürün seçenekleri sunuyor. Örneğin ses yalıtımına ihtiyaç duyulan alanlarda, daha farklı malzeme ile tasarlanan bölme duvarlar tercih ediliyor. Artık bölme duvarlarda mekan içinde inşaat gerektiren, derzli duvarlar yerine kolayca kurulabilen, pratik demontable duvarlar tercih ediliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Son yıllarda iş yeri ve ofis projelerinde sıkça karşımıza çıkan modüler bölme duvar sistemleri ile kiraladığınız bir alanda fazladan çalışma alanı yaratabilirsiniz. Kelime anlamı olarak İngilizcede parçalı anlamına gelen “ modüler” sözcüğü, aslında ne işe yaradığını da bize gösteriyor. Mevcut iş yeri ve ofislerde de bu tarz sistemler mekana sonradan dahil edilebiliyor.

cam bölme duvar

modüler bölme duvar

modüler bölme duvar sistemleri

cam bölme duvar sistemleri

modüler bölme duvarlar

modern bölme duvar

modüler cam bölme duvar

bölme duvar sistemleri

ofis cam bölme duvar sistemleri

modüler bölme duvarlar


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Modüler Bölme Duvar Sistemleri