Alternatif Site Adreslerimiz:

Güle Güle Oturun Başvuru Formu ile Katılım Şartları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Güle Güle Oturun Başvuru Formu ile Katılım Şartları

Uzun bir süre Evim Şahane adıyla sizleri ekranlara kilitleyen program, yeni ismi "Güle Güle Oturun" ile ekranlara geri dönüyor. TV8 ekranlarında yakında başlayacak olan Güle Güle Oturun programı eski konseptte devam edecek. Sadece adı değişen programın sunuculuğunu yine Mimar Selim Yuhay yapıyor.

Her gün farklı bir evin dekorasyonunu yeniden tasarlayacak olan Mimar Selim Yuhay'ın öncülüğündeki Güle Güle Oturun programı, TV8 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Evim Şahane programının yayından kaldırılmasından sonra bir kitlesi bulunan Selim Bey, yine izleyicileri bu program ile ekranlara kilitleyecek gibi gözüküyor.

Sponsorlu Bağlantılar

güle güle oturun programı

Güle Güle Oturun Başvuru Formu Nasıl Doldurulmalıdır?

Evinizin hoşuna gitmeyen bir odası olabilir, bu odayı kendi başınıza dekore etmek oldukça zor gelebilir. Ayrıca ihtiyaç sahibi de olabilirsiniz. Gelir düzeyiniz ne olursa olsun, güle güle oturun başvuru formu üzerindeki istenilen bilgileri doldurabilirsiniz. Güle güle oturun başvurusu üzerindeki bilgileri doğru bilgiler ile doldurduğunuza emin olun. Gerekirse tüm soruları cevaplayın.

güle güle oturun başvuru formu

Güle Güle Oturun Katılım Şartları Nelerdir?

  1. Demin de dediğimiz gibi hoşunuza gitmeyen evin odasından herhangi biri için güle güle oturun başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bu oda yatak odası, salon, oturma odası, mutfak, yatak odası, çocuk odası, antre olabilir.
  2. Güle Güle Oturun katılım şartları arasında sadece İstanbul'da olma gibi bir zorunluluk yoktur. Daha önce Evim Şahane' de tam tersi olan bu durum Güle Güle Oturun programında ortadan kalkıyor. İstanbul, Eskişehir, Bursa, Konya, Ankara, Erzincan... Başvurduğunuz yer farketmez.
  3. Katılım şartları arasında başvuru bilgilerini doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

Güle Güle Oturun Ücretli mi?

Aldığımız bilgilere göre Güle Güle Oturun programı da ücretsizdir. Başvuru yapmak ücretsiz olduğu gibi güle güle oturun tarafından düzenlenen, dekorasyonu yapılan evin masrafları TV8 kanalı tarafından karşılanmakta, dekor edilen oda size hediye edilmektedir. Başvuru için ücret talep edenlere itimat göstermeyiniz ve şikayette bulununuz

Güle Güle Oturun Programının Sunucu Mimar Selim Yuhay Kimdir?

Bir dönem Evim Şahane programını sunan Selim Bey, Güle Güle Oturun programı ile ekranlara geri dönüyor. 23 Mayıs 1972 yılı İstanbul doğumlu olan Selim Yuhay, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünden 1994 yılında mezun olmuştur.

güle güle oturun

güle güle oturun katılım şartları

güle güle oturun mimar selim yuhay


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Güle Güle Oturun Başvuru Formu ile Katılım Şartları