Alternatif Site Adreslerimiz:

Alçıpan Duvar Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Salondan yatak odasına, banyodan mutfağa, oturma odasından hole kadar evin her alanında kullanabileceğiniz, son dönemin popüler dekorasyon ürünü alçıpan duvar modelleri, sunduğu onlarca farklı model ve tasarım seçeneği ile evlerdeki yerini alıyor. Şık, kaliteli ve modern ya da klasik tasarımları ile evinize farklı bir dokunuş için tercih edebileceğiniz alçıpan duvarlar, şıklığı ile göz dolduruyor. Yatak odası ışıklandırması için sıkça tercih edilen bu modeller, salon ve özellikle antrelerde de kendini gösteriyor.

alçıpan duvar

Evin giriş kısmında kullanarak eve farklı bir hava katabileceğiniz alçıpan duvar modelleri, birçok farklı model ve tasarım seçeneği sunuyor. Klasik motifler ya da modern detaylar ile kullanılan bu duvarlar, uzun yıllar kullanabileceğiniz, dekoratif tasarımlar. Bu tarz ürünler duvarda tercih edilse de, mekanın geniş olmasına özen göstermek gerekiyor. Dar bir alanda kullanılan alçıpan duvar, odanın daha küçük, daha dar ya da daha sıkışık görünmesine neden olur. O nedenle bu tarz dekoratif seçenekleri, salon gibi daha geniş alanlarda kullanmanızı öneriyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Büyük bir banyonuz varsa, banyoda değişikliği alçıpan duvar modelleri kullanarak yapabilirsiniz. Led gizli ışıklar ile daha farklı bir havaya bürünen, oldukça şık ve lüks bir tasarım ile mekanda yenilik yaratabileceğiniz bu seçenekler arasında her zevke, tarza ve her dekorasyona uygun seçenekler bulmak mümkün. Oturma odası, salon ya da mutfak; evinizin her alanında rahatlıkça kullanabileceğiniz alçıpan duvar modelleri, ışıklandırmalı seçenekleri ile daha çok tercih ediliyor.

alçıpan duvar dekorasyonu

salon alçıpan duvar dekorasyonu

alçıpan duvar dekorasyonları

alçıpan duvar tasarımı

oturma odası alçıpan duvar dekorasyonu

yatak odası alçıpan duvar

alçıpan duvar tasarımları

alçıpan duvar tasarım örnekleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Alçıpan Duvar Modelleri