Alternatif Site Adreslerimiz:

Bölme Duvar

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ofis, iş yeri, hastane, restoran gibi topluluk alanları ve kamuya açık alanlarda sıkça kullanılan ve iç mekan dekorasyonunda kolaylık yaratan bölme duvar modelleri, evlerde de kullanım kolaylığı sağlıyor. Çocuk odalarında, Amerikan mutfaklarda, çalışma odalarında kullanabileceğiniz bu duvarlar, aynı alan içinde herhangi bir inşaat, duvar yıkma gibi masraf ve zaman kaybına gerek kalmadan, fazladan alan yaratmak için kullanılıyor. Ofis ve bürolarda büyük bir kullanım kolaylığı sağlayan, çalışanların çalışma alanlarını birbirinden ayıran bölme duvarların kullanımı günden güne yaygınlaşıyor.

Büyük bir salonunuz varsa ve bir kısmını yemek odası ya da çalışma odasına dönüştürmek istiyorsanız, bölme duvarlar tam size göre. Yurtdışında ev dekorasyonunda kullanımı giderek yaygınlaşan bu duvarlar, yerli kullanıcı tarafından da tercih ediliyor. İki çocuğunuz için tek odanız varsa, her ikisinin alanını ayırabilirsiniz. Böylece her iki kardeş için de farklı bir alan yaratmış olacaksınız. Oda bölme modelleri arasında her boy ve ebatta farklı tasarımlar bulmak mümkün. 

ofis bölme duvar modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Yaşadığınız alanları daha verimli kullanmanızı sağlayan bölme duvar modelleri, duvar kırma, yıkma gibi zaman ve masraflardan da tasarruf sağlıyor. Ev içinde inşaat yapmanıza gerek kalmadan fazladan alan yaratmanıza olanak sunan bu duvarlar, kullanılacağı mekanın özellikleri ve boyuna göre özel olarak tasarlanabiliyor. Cam, ahşap ya da özel ses yalıtımı bulunan modelleri ile ev ve ofislerinizde kullanabileceğiniz bölme duvarlar, daha verimli ve kaliteli alanlar yaratmanıza olanak sunuyor.

bölme duvar

bölme duvar modelleri

bölme duvarlar

bölme duvar örnekleri

bölme duvar uygulaması

yemek odası bölme duvar

salon için bölme duvar

oturma odası için bölme duvar


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Bölme Duvar