Alternatif Site Adreslerimiz:

Taş Villa Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Taş Villa Modelleri

Eskiden şehre yakın ama uzak yerleşim yerlerinde daha sık rastlanan, şimdilerde ise şehir içi projelerde ve müstakil evlerde de karşımıza çıkan taş villalar, modern ve lüks görünümü ile giderek artan bir yapılanma trendine işaret ediyor. Sağlık açısından daha sağlıklı olması, daha lüks bir dizayna sahip olması ve yalıtım açısından daha elverişli olması yönüyle çok daha avantajlı olan taş villa modelleri, giderek kasabalardan şehir içine doğru yaklaşıyor.

taş villa

Sponsorlu Bağlantılar

Taş evlere baktığımızda, sanki hikayeleri olduğunu hissediyorsunuz. Kendine has tarzı ile giderek tek düze hale gelen şehirde farklı ve daha modern seçenekler sunuyor. Müstakil restoran ve cafe’lerde de artık bu tarz taş yapıların ön plana çıktığını görüyoruz. Modern dünyada binalar giderek yükselirken, gerçek bir ev ruhunu yaşamak isteyenlere kendi bahçelerinin içinde bu taş evlere sahip olmak büyük bir ayrıcalık.

Taş evlere baktığımızda, klasik bir villadan daha küçük oldukları dikkat çekiyor. Daha samimi bir havaya sahip olan taş villa modelleri, kış aylarında çok kolay ısınır ve yaz aylarında normalden daha serin kalır. Taş evler diğer yapılara göre de daha uzun ömürlüdür. Doğal taş duvarlı ve taş kaplamalı evler maliyet olarak diğer evlerden daha pahalı olsa da, hem modern görüntüsü hem de daha sağlıklı oluşu ile inşaat sektöründe yeniden yükselişe geçmiş yapılardır. Eğer yaz aylarında kullanmak için arsanıza bir ev yaptırmak istiyorsanız, tercihinizi taş villa modellerinden yana kullanabilirsiniz.

taş villa

taş villalar

çift katlı taş villa modelleri

taş kaplama villalar

taş villa modelleri

taş villalar

2 katlı taş villa modelleri

küçük taş villa modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Taş Villa Modelleri