Alternatif Site Adreslerimiz:

Ranza Olan Kanepe Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ranza Olan Kanepe Fiyatları

Ranza olarak kullanılabilen kanepeler, özellikle sık misafir ağırlayan ve çok çocuklu aileler için en işlevsel çözümlerden. Bir kanepeyi bir anda altlı üstlü 2 kişilik yatağa dönüştüren ranza olan kanepe modelleri, son dönemde daha çok rağbet görüyor. Gündüzleri koltuk olarak kullanabileceğiniz kanepenizi gece yatağa dönüştürmek, hatta iki kişinin yatabileceği bir yatağa dönüştürmek ister misiniz? Peki, ranza olan kanepe fiyatları ne kadar? Bu tarz ürünlerde fiyatlar genellikle 1500 TL'den başlıyor, modeli ve kalitesine göre 5000 TL'ye kadar yükseliyor.

Dekorasyon ve mobilya mağazalarında bu tarz kanepelerden bulabilirsiniz. Ayrıca N11 ve hepsiburada gibi online alışveriş adreslerinde de ranza olan kanepe modellerini bulabilirsiniz. Piyasada dönüştürülebilir çekyat olarak da bilinen, hem kullanışlı hem de modern seçenekler sunan ve küçük evler için fonksiyonel seçenekler sunan bu kanepeler, büyük aileler için de rahatlık ve pratik bir kullanım sağlıyor.

kanepe olan ranza fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

Gündüz oturduğunuz çekyat, geceleri yatağa dönüşüyor; hem de iki kişilik yatağa. Altlı üstlü ranzalar ile farklı renk ve model seçenekleri sunan ranza olan kanepe modelleri arasında her bütçeye uygun model seçenekleri bulmak mümkün. Açılır kapanır kullanımı ile sık misafir ağırlayan aileler için de fonksiyonel bir kullanım sağlıyor. Siz de evinizde bu tarz işlevsel ürünlerle hem rahat bir alan hem de kullanışlı mekanlar yaratabilirsiniz.

ranza olan kanepe fiyatları

ranza kanepe fiyatları

ranzaya dönüşen kanepe fiyatları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Ranza Olan Kanepe Fiyatları