Alternatif Site Adreslerimiz:

Şirin Bir Karavan Tasarım Modeli

Sponsorlu Bağlantılar

 

Hayalinizdeki yaşamın içinde bir karavanda yaşamak ve seyahatlerinizi karavanın içinde geçirmek varsa, size fikir verecek birbirinden güzel karavan modelleri var.

Dışı taş görünümlü bir kağıt ile kaplanan ve Amerikan tarzı evleri anımsatan bu karavanın pencerelerinin önüne koyulan saksılar da bu şirin görünümü tamamlıyor. Oldukça sevimli ve özenilesi görünen bu karavanda yatak odası, mutfak, oturma odası, duş ve tuvalet de var. Bir evde ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz şirin bir karavan modeli arıyorsanız, bu modelden ilham alabilirsiniz.

ev şeklinde karavan modeli

Sponsorlu Bağlantılar

Zeminden tavana kadar her detayın düşünüldüğü, her detayın özenle dekore edildiği bu karavanda kullanılan kapı ve mutfak dolabı ve tezgahlar da Amerikan mutfaklarını anımsatıyor. Yatak odasında kullanılan ranzanın alt kısmında bir yatak yer alırken, üst kısmında ise minderlerle keyifli bir oturma alanı yaratılmış. Küçük bir evden hiçbir farkı olmayan bu karavan ile yapacağınız seyahatlerden çok keyif alacağınız kesin.

Karavana girişte konumlandırılan ahşap merdivenler, karavanın içinde yer alan soba, yuvarlak pencere, şirin buzdolabı ve daha birçok detay, bir karavan ancak bu kadar güzel dekore edilebilir dedirtiyor. Evde kullandığınız her alan, bu karavanda da mevcut. Mutfak, yatak odası, oturma alanı, duş, bahçe gibi alanlarla bu karavandan çıkmak istemeyeceksiniz. Siz de kendi zevklerinizle, kendinize hareketli bir ev yaratmak istiyorsanız, şirin bir dekorasyonu olan bu karavan tasarım modelinden örnek alabilirsiniz.

karavan tasarımı

karavan tasarım modelleri

karavan dekorasyon modelleri

karavan içi modelleri

karavan iç tasarımı

karavan dekorasyonu


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Şirin Bir Karavan Tasarım Modeli