Alternatif Site Adreslerimiz:

Mercan Rengi Duvar Boyası

Sponsorlu Bağlantılar

 

Son yıllarda moda dünyasında yükselişe geçen mercan rengi, göze hitap eden hemen her sektörde kendini göstermeye devam ediyor. Canlı renklerle dekore etmek istediğiniz evinizin her alanında, duvarlardan aksesuarlara kadar her detayda mercan rengini kullanabilirsiniz. Mekanın havasını anında değiştirecek kadar güçlü bir etkiye sahip olan mercan rengi duvar boyası, 2016 dekorasyon trendleri arasında da yerini alıyor.

Salon, oturma odası, mutfak ya da yatak odası. Her mekan için kullanabileceğiniz, duvarınıza yeni ve farklı, capcanlı bir görünüm kazandırmayı vaat eden mercan rengi duvar boyası, evinizde adeta görsel bir şölen yaratacak. Hem modern hem de pop art dekorasyon için kullanabileceğiniz mercan rengini, turkuaz ya da beyaz renkli mobilyalar ile gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz. Şık ve trend alanlar yaratmak için, duvarlarda mercan rengi çok iyi bir seçim olacak. Kahverengi koltuklarınız artık miladını doldurduysa, onu beyaz takımlarla değiştirin ve duvarlarınızda da mercan rengi ile iyi bir uyum yakalayın.

mercan rengi duvar

Sponsorlu Bağlantılar

Genellikle oturma odaları ve genç odaları gibi alanlarda tercih edilse de, 2016 dekorasyon trendlerine baktığımızda; antreden mutfağa, hatta salona kadar hemen her alanda mercan rengi duvar boyasının kullanıldığını görüyoruz. Klasik bir renk ile tamamlamak yerine kontrast oluşturmak isterseniz, yeşilin birbirinden güzel tonlarını ya da bu yılın da favori renkleri arasında yer alan mor, lila ve elektrik mavisi gibi renkleri tercih edebilirsiniz.

mercan rengi

mercan rendi duvar boyası

yatak odası mercan rengi duvar boyası

genç odası mercan rengi duvar boyası


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Mercan Rengi Duvar Boyası