Alternatif Site Adreslerimiz:

Evim Şahane Başvuru Formu 2015-2016

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evim Şahane Başvuru Formu 2015-2016

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün 11.00 da ekranlarda olan Evim Şahane programı, Mimar Selim Yuhay ile beraber ev dekorasyonunda başarılı projeler gerçekleştirmektedir. Programa başvurarak katılım hakkı kazanan kişiler, hayallerindeki eve kavuşmanın heyecanını yaşayacak. Siz hayal edin, Evim Şahane ekibi sizin için yaratsın. Sadece 3 gün içinde, siz bile evinizi tanıyamayacaksınız. Mimar Selim Yuhay ve dekorasyon konusunda uzmanlaşmış ekibi, evinizin salon, mutfak, yatak odası, banyo, çocuk odası, bahçe, yemek odası, bebek odası, balkon kısaca evinizin her köşesini hayal ettiğiniz noktaya getiriyor.

evim şahane

Sponsorlu Bağlantılar

Yapılan dekorasyon çalışmaları sırasında aile bireyleri bir süre evden uzaklaşarak, çalışmaların bitmesini beklemektedir. Çalışmaların sonunda evlerine dönen aileler, karşılarında tanımadıkları bir dünyayla karşılaşırlar. Hayaller gerçek olmuş, istedikleri eve Evim Şahane ekibi ve Mimar Selim Yuhay’ın çalışmaları sayesinde kavuşmuşlardır.

Evim Şahane programı öncelikle ev sahibinin isteklerini ön planda tutarak, hayallerin tam olarak gerçekleşmesini sağlıyor. Ev sahibinin istekleri, beğenileri ön planda tutularak evin değişim istenen bölümünde yeni tasarım için çalışmalara başlanıyor. Yapılacak değişimin maliyeti belirleniyor, ev sahibinin zevkine uygun malzemeleri alması için gerekli olan bütçe çıkarılıyor. Ev sahibine alışveriş listesi hazırlanarak teslim ediliyor. Bu sayede ev sahibi ihtiyaç olanları kendi zevkine uygun seçebiliyor.

Evim Şahane dekorasyonu yapılacak olan bölümdeki eşyaları boşaltıp, çalışmalara başlıyor. Evim Şahane atölyesinde mobilyalara son dokunuşlar yapılıyor. Alışveriş listesinin ev sahibi tarafından tamamlanmasının ardından, evde değişim yapılacak alanın yenilenmesi gerçekleşiyor. İzleyiciler ekran başında tüm bu yapılanları adım adım izliyor. Sıranın ne zaman kendilerine geleceğini merak ediyor. Sadece 3 günde tamamlanan büyük değişim, ev sahibi ve ekran başında olan izleyicileri şaşırtmaya yetiyor. Evinizin içinde bulunan sizler için manevi değeri olan her şey, yeni dekorasyonun bir parçası oluyor. Ev sahipleri herhangi bir masraf yapmadan, Evim Şahane programının hediyesi olan yenilenmiş, hayallerini yansıtan evlerine kavuşuyor.

evim şahane başvuru

UYARI: EVİM ŞAHANE BAŞVURU VE DAHA SONRA İÇİN KESİNLİKLE PARA TALEP ETMEMEKTEDİR. PARA TALEP EDEN KİŞİLERE ALDANMAYIN.

Evim Şahane takipçileri, kendilerinin evlerinin de şahane olması için, programa başvuru yapmak zorundadır. Hayal ettikleri eve kavuşmak isteyenler, başvuru formunu doldurmalı ve sıranın kendilerine gelmesini beklemelidir. Evim Şahane sizin de evinizi şahane yapsın. Şu an için sadece İstanbul içindeki evleri şahane yapabilen programa yapacağınız başvuru, hayalleriniz için atılmış ilk adım olacaktır. Evinizde yapmak istediğiniz dekorasyon çalışmaları için gerekli olan parayı ve zamanı bulamayan ev sahiplerinin hayallerini Evim Şahane, mimar Selim Yuhay ve ekibi gerçekleştiriyor.

Evim Şahane başvurusu nasıl yapılır?

Evim Şahane başvuru formunu doldurmak hayalleriniz için atılacak ilk adım olacaktır. Başvuru formunda;

  • Adınız ve soyadınız
  • Fotoğrafınız
  • Dekorasyonunu istediğiniz evinizin dışına ait ve dekorasyonun yapılacağı odanın içine ait fotoğraf
  • Eviniz ve sizinle kurulacak iletişim ile ilgili bazı sorular bulunmaktadır.

Bu aşamaları geçmiş olan kişiler, Evim Şahane ekibinin evlerindeki değişimi gerçekleştirmesine hazırlıklı olmalıdır. Bir gün şans hayallerini gerçekleştirmek isteyenlerden yana olacak!

Evim Şahane Mutfak Dekorasyonları:

 

evim şahane mutfak

evim şahane mutfak dekorasyonu

evim şahane

evim şahane başvuru formu 2015 2015


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Evim Şahane Başvuru Formu 2015-2016